رهبر حزب راست گرای “خانه یهود” می گوید که سر مار در ایران است و باید آن را کوبید

رهبر حزب راست گرای “هَبَیت هَیِهودی” (خانه یهود) نفتالی بِنِت، در یک سخنرانی، حکومت اسلامی ایران را مورد حمله شدید لفظی قرار داد و آن رژیم را اختاپوسی نامید که می خواهد به همه جا دسترسی یابد و بر هر چیز مسلط شود. نفتالی بنیت که وزیر آموزش و پرورش در کابینه کنونی اسرائیل است، گفت: «تا هنگامی که این اختاپوش از مصونیت برخوردار است، دست بالا را خواهد داشت».

بنت در واکنش به ابراز نگرانی ها از احتمال درگیری جنگی جدید با حزب الله لبنان، خواستار آن شد که اسرائیل مستقیما به ریشه این فتنه، یعنی حکومت ایران بپردازد و گفت: باید سر مار را کوبید و نباید به سرکوب حزب الله بسنده کرد.

رهبر حزب “خانه یهود” که آرزوی رسیدن به نخست وزیری را نیز دارد گفت: «اسرائیل باید استراتژی خود را تغییر دهد و به جای آن که عاملان را سرکوب کند، به حساب آمران بپردازد».

برخی گروه های راست گرا در اسرائیل خواهان تلاش اسرائیل برای نابودی کامل سازمان های ترور از قبیل حماس و حزب الله هستند، ولی دیگران می گویند که ریشه کن ساختن سازمان های ترور امکان پذیر نیست، و تنها می‌توان به قدرت عملیاتی آن ها آسیب رساند.

 

 

2 دیدگاه‌

  1. آقای محترم بد کردیم از رفراندوم در فلسطین یا اسراییل حمایت کردیم ببین اینی که جمعیتتون کمه مشکل خودتونه بجنبین بچه بیارین عربه ۸ تا میاره تو ۱۸ تا بیار این همونه که در سوره اسراییل قرآن هست فرزندان بسیار ما کلا با تجزیه مخالفیم

  2. اگر حکومت آمریکا حکومت آخوندهاى ایران را سرنگون نکند آخوندهاى ایران با ساخت بمب هاى اتمى در شهرهاى مخفى زیر زمینى و نصب آن بر روى موشک هاى قاره پیما توانایى هدف گیرى تمامى خاک آمریکا را خواهند داشت و اگر آخوندهاى ایران موفق شوند موشک هاى قاره پیماى خود را رادارگریز هم بکنند که مى کنند آن وقت حتى خدا هم نمى تواند جلوى آنها را بگیرد چه برسد ارتش آمریکا .
    حالا اگر خامنه ایى فوت بکند که مى کند ۱۰۰ درصد سپاه پاسداران ایران که بعد از رهبر حکومت ایران دومین قدرت مطلق در همه زمینه ها در سراسر ایران است به مانند رضاشاه در حکومت قاجار که کودتا کرد کودتا مى کند و یک حکومت نظامى از جنس هیتلر ایرانى با طرز فکر داعش شیعه در خاورمیانه تاسیس مى کند و اقدام به آغاز جنگ جهانى سوم خواهد کرد حالا خر بیار باقالى بار کن .
    پس بنابراین نه به خاطر مردم ایران بلکه براى جلوگیرى از آغاز جنگ جهانى سوم و نجات بشریت از دست هیتلر ایرانى باید حکومت ایران را با شورش هاى اقتصادى سنگین سرنگون کرد .

Comments are closed.