رهبر یک حزب جدید اسرائیل، در سخنرانی در همایش مونیخ به جهانیان گفت فریب رژیم ایران را نخورند

در کنفرانس مونیخ، وزیران خارجه و نمایندگان ارشد ده ها کشور جهان حضور دارند و محمد جواد ظریف نیز یکی از سخنرانان آن می باشد

یک مقام سیاسی اسرائیلی در سخنان امروز خود در کنفرانس بین المللی امنیت که در مونیخ برگزار می شود، با تایید اظهارات معاون رئیس جمهوری ایالات متحده، تایید کرد که رژیم کنونی در ایران یکی از یهود ستیزترین حکومت‌هایی است که جهان تا کنون به خود دیده است.

مایک پنس معاون رئیس جمهوری ایالات متحده پیشتر گفته بود که رژیم ایران در یهودستیزی دست کمی از آلمان نازی ندارد. محمد جواد ظریف این سخنان را “مسخره” نام نهاده و جنبه های یهودستیزی رژیم ایران را تکذیب کرده بود.

بر خلاف دروغگویی‌های محمدجواد ظریف، خامنه ای در یک سخنرانی در جمع سران رژیم در تاریخ ۱۸ اسفندماه ۱۳۹۰، آشکارا هولوکاست را “افسانه” خواند:

در سخنرانی امروز (یکشنبه) در مونیخ، ژنرال نیروهای ذخیره بنی گانتس که اخیرا وارد صحنه سیاسی اسرائیل شده و یک حزب به نام “توانمندی اسرائیل” חוסן לישראל برپا ساخته، خطاب به محمد جواد ظریف گفت که رژیم ایران می خواهد دنیا را فریب دهد و چهره واقعی خود را پنهان سازد.

بنی گانتس که حزب تازه تاسیس او ممکن است حدود هفده کرسی از ۱۲۰ کرسی پارلمان اسرائیل را به دست آورد، در ادامه سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ گفت که دنیا باید هشیار باشید و فریب دروغ پردازی های رژیم ایران را نخورد.

در کنفرانس مونیخ، وزیران خارجه و نمایندگان ارشد ده‌ها کشور جهان حضور دارند و محمد جواد ظریف نیز یکی از سخنرانان آن می‌باشد.

ابتدا قرار بود که بنیامین نتانیاهو نیز در این همایش حضور یابد و در آن سخنرانی کند، ولی به علت برنامه فشرده و حضور در کنفرانس ورشو، سفر به مونیخ امکان پذیر نگردید.

ژنرال بنی گانتس در پاسخ به ادعاهای محمد جواد ظریف که یهودستیز بودن حکومت اسلامی در ایران را انکار کرد، یادآور شد که مادر خود وی یکی از یهودیانی بود که در اردوگاه مرگ آشویتس محبوس گردیده بود و توانست جان سالم بدر برد. ولی رژیم ایران همچنان به انکار هولوکاست ادامه می دهد و رفتارهای یهود ستیزانه خود را نیز انکار می کند.

ظریف در مونیخ ادعا کرده بود که اسرائیل خوی تجاوزکارانه دارد و می خواهد منطقه را به سوی جنگ بکشاند و چنین خطری به صورت جدی وجود دارد.

بنی گانتس که تا چهار سال پیش رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل بود و اکنون به نیروهای ذخیره پیوسته است، خطاب به ظریف گفت که او دروغ می گوید. اسرائیل قصد جنگ ندارد ولی هرگاه که لازم باشد، قاطعانه از موجودیت و امنیت خود دفاع می کند.

رهبر حزب توانمندی اسرائیل، در ادامه سخنان خویش، با استناد به آن که مدت چهار سال فرمانده ارتش اسرائیل بوده و از رویدادهای ایران اطلاعات دست اول داشته است، در سخنرانی خود، خطاب به وزیران خارجه و نمایندگان کشورهای جهان که در این همایش به سخنان او گوش می دادند، گفت: «من واقعیات در مورد رژیم ایران را به خوبی می دانم، و دنیا نباید بگذارد که این رژیم دنیا را فریب دهد».

 

یک دیدگاه

  1. یک از تاکتیکهای نظامی اخوندی در ایران و جهان ستیزه جویی و از طرفی مظلوم نمائی هست در کل کار ایران اسلامی فریب و حقه بازی برای انحراف افکار بین المللی از اصل شرارت خود است هیچ کس نباید فریب ایران اسلامی را بخورد ای ایوهناس ۴۰ سال این اخوند دوزاری ها جهان را فریب دادن دیگر بس است . اینها روضه خوانان عجیب الخلقه و مکاری هستند پس جهان بدانند با ایران اسلامی یا همان مار افعی روباه صفت روبه روست . بکوبین ایران اسلامی را و دیگر با این حکومتگران اسلامی ایران کسی لاس نزند . درودو برکت بر اسرائیل باد تا ابد

Comments are closed.