رودی جولیانی گفت : تغییر رژیم دیکتاتوری مذهبی در ایران لازمه صلح و ثبات در این منطقه است

آقای  جولیانی گفت : من اینجا به عنوان یک شخص حقیقی شرکت کردم نه به عنوان وکیل آقای ترامپ من وکیل خصوصی هستم نه دولتی و از طرف خودم سخن می‌گویم

رودی جولیانی شهردار پیشین نیویورک و یکی از وکلای شخصی رئیس جمهور آمریکا در نیویورک چهارشنبه در    یک سخنرانی در تجمع شورای ملی مقاومت در حاشیه همایش ترویج صلح و امنیت در خاورمیانه در ورشو      گفت : تغییر رژیم دیکتاتوری مذهبی در ایران لازمه صلح و ثبات در این منطقه است .

آقای جولیانی با گفتن این که به دعوت سازمان مجاهدین خلق و بدون هماهنگی با دولت آمریکا در این تجمع سخنرانی می کند و نمی داند که آیا آقای ترامپ از حضور او در ورشو باخبر است یا نه.

آقای جولیانی تاکید کرد که وقوع تغییرات بنیادین در ایران پیش شرط برقراری صلح و ثبات در خاورمیانه است. رودی جولیانی همچنین در گفتگو با رادیو فردا تصریح کرد که حضوراو در ورشو به دلایل شخصی می باشد .

آقای  جولیانی گفت : من اینجا به عنوان یک شخص حقیقی شرکت کردم نه به عنوان وکیل آقای ترامپ من وکیل خصوصی هستم نه دولتی و از طرف خودم سخن می‌گویم .

به ادعای حاضران حضور آقای دیانی در ورشو به طور ناگهانی بوده و برخی مقامات لهستان از حضور جولیانی به خشم آمدند زیرا لهستان برای ایجاد بیشتر این تفاهم در خصوص مسائل منطقه تلاش می‌کند همچنین شایع است که جولیانی برای سخنرانی هایش از سازمان مجاهدین خلق پول دریافت میکند .

2 دیدگاه‌

 1. با سلام و خسته نباشید,
  از مسئولین رادیو اسرائیل واقعا بعیده که تیتر بزنه” همچنین شایع است که جولیانی برای سخنرانی هایش از سازمان مجاهدین خلق پول دریافت میکند”
  هر سیاستمداری تو دنیا از همون اسرائیل گرفته تا اعراب و غرب ووو اگر واقعا تو فکر براندازی این رژیم وحشی و بنیاد گرا باشند, از مجاهدین حمایت خواهند کرد, چون تنها نیروی واقعی(نه در فضای مجازی) که قدرت تشکیلاتی و سازمان و نیروی جنگنده داره مجاهدینند, هیچکس و مطلقا هیچکس جرئت چپ نگاه کردن به این رژیم وحشی را ندارد, شعار استراتژیک این رژیم “مرگ بر منافقین است” از همان اسفند ۵۷, یک کتابی است از قدوسی , در ان کتاب قدوسی میگه همان اوایل انقلاب (چند ماه اول) رفتیم پیش امام و در خواست کردیم که رهبران مجاهدین را دستگیر کرده و سازمانشان را تار ومار کنیم امام قبول نکرد و گفت مسئله پیش میاید(از ترس مردم) ولی بعدا امام قبول کرد ولی دیگر دیر شده بود و نمیشد پیدایشان کرد. رژیم در تبلیغاتش مدعی بود که صدام به کمک شرق-غرب امده تا انقلاب اخوندی را سرنگون کنه و عراق هم بخشی از خاک ایران را اشغال کرده بود ولی شعار رژیم بود(اگر یادتان بیاد): مگر بر امریکا- مرگ بر شوروی- مرگ بر منافقین صدام, یعنی باتمام وجودش اعتراف میکرد که دشمن من منافقینند و خطر منافقین از صدام و شرق-غزب بیشتره, چنانکه خمینی در سال ۵۹ گفت دشمن در همین تهرانه, دشمن منافقینند. جامعه ایران بعد از ۳۰ خرداد ۶۰ قطب بندی شده است, “مجاهدین-شورا” و ” رژیم” هیچ قدرتی نمیتونه این قطب بندی را بهم بزنه هیچ دولتی هم با تحریم و بمباران سرنگون نشده. موفق باشید اگر زیاد نوشتم معذرت میخوام

 2. با سلام به سایت وزین رادیو اسرییل.
  این نوع خبر رسانی گویا دارد در صدای اسراییل جا میوفتد که قبلا مختص ایت اله بی بی سی بود.امیدوارم رادیو اسراییل وارد یک رقابت با بی بی سی در زمینه خراب کردن نیروی اصلی سرنگونی طلب نشود.همانها یی که تاسیسات اتمی رژیم را افشا کردن که این موضوع مورد خوشایند صد چندان دوستان اسراییلی شده که دستشان را برای مانور علیه حکومت ایران بازتر کرده و کلیدی ترین عامل تحریمهای کمر شکن حکومت میباشد. از این رو نمک خوردن و نمک شکستن کار زیبایی به نظر نمیاد.
  تاکید بر گرفتن پول از مجاهدین اگر نگوییم عوام فریبی است اما میتواند نشانه بی اطلاعی باشد.لابی گری در سیاست قوانین خودش را دارد. کسی مفتی کاری نمیکند.اما لابی گری صرفا برای پول نیست وگرنه حکومت پول بیشتری میتواند پرداخت کند.لابیگربرای کسی یا چیزی لابی گری میکند که با ارزشهایش هم همخوانی داشته باشد.مثل این میمونه که وکیل بگیری ازت دفاع کنه و انتظار داشته باشی مجانی این کارو کنه.خوب نمیشه.
  با احترام و ارزوی شادی برای ملت اسراییل

Comments are closed.