روزنامه آرمان ملی: نظامیان در صف ورود به پاستور ایستاده اند

محمد هادی علیمردانی، با انتشار مقاله ای در روزنامه آرمان ملی وابسته به روحانی درباره انتخابات ۱۴۰۰ در ایران نوشته است:  پس از اعلام حضور پاسدار حسین دهقان، مشاور رهبری  در انتخابات ۱۴۰۰، اکنون زمزمه هایی شنیده می شود که پاسدار سعید محمد فرمانده قرارگاه سپاه خاتم الانبیاء نیز نامزد شده است.

او در ادامه افزود:  سپاهی سعید محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه یکی از چهره‌های نظامی است که نام او از ماه‌ها پیش به‌عنوان نامزد احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری به گوش می‌رسید. این احتمال در روزهای اخیر جدی‌تر نیز شده است. محمد از سال ۹۷ تا کنون فرمانده بوده و تا امروز که در ۵۲ سالگی به سر می‌برد، کتب مختلفی را ترجمه یا تالیف کرده است.

علیمردانی در ادامه افزود: اما  یکی از بخش‌های جالب رزومه این فرد، این است که وی مدیرعاملی شرکت باغ فردوس ایرانیان، سازنده “اطلس مال” است که افتتاح آن حواشی زیادی را به همراه داشت و عده‌ای ساخت آن را مصداق سرمایه‌داری و خلاف تعالیم اسلامی خواندند.

محمد دکترای مهندسی عمران دارد و  علت تشبیه محمد و احمدی‌نژاد در برخی رسانه شده است. سعید محمد تاکنون اظهار نظرهای سیاسی چندانی نداشته است.

حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی نیز در این باره گفته است که نام پاسدار سعید محمد هم در همه محافل مطرح است و خودشان هم پیگیری و مطرح می‌کنند.