روزنامه آفتاب یزد : خطاب به وزیر بهداشت: جناب نمکی، مردم خسته‌اند، یک کلام: استعفا بدهید

منصور مظفری؛ مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد وابسته به اصلاح طلبان درباره عملکرد وزیر بهداشت نوشت: نمی‌توانی، نمی‌گذارند، نمی‌شود… استعفا را برای همین مواقع خلق کرده‌اند اما اگر ناز کردن است، حجت بر شما تمام است حداقل از رسانه انتظار نداشته باشید که نظاره گر دعواهای زرگری شما باشیم،  گفتیم که بدانید می‌دانیم، ما نه! مردم می‌دانند کاش یک روز زمان می‌گذاشتید و پای پیام گیر روزنامه‌ها ـ به انتخاب خودتان ـ می‌نشستید و خودتان می‌شنیدید.

منصور مظفری؛ در ادامه نوشته است: برای این که متهم و محکوم به جانبداری سیاسی و نگاه حزبی و مخالفت مهندسی شده نشویم(!) آن روزی که جهانگیری گفت اختیار تغییر منشی دفتر خود را ندارد نیز در همین روزنامه نوشتیم؛ معاون اولی با این سطح اختیارات استعفا بدهد بهتر است تا این که چنین با داد سخن، فضای عمومی جامعه را تحت تاثیر قرار دهد.

او در ادامه نوشت: قاضی زاده هاشمی وزیر پیشین رفت، طیب نیا نیز ادامه همکاری را به صلاح ندید، بطحایی مگر استعفا نداد؟همه‌ اینها با اختیار و یا به اجبار صلاح خویش و وزارتخانه و مجموعه کاری خود را اینچنین دیدند که دیگر ادامه ندهند. ما روزنامه نگاران هدف مان آرام کردن جو روانی کورونا در جامعه است اما اصلا ملاحظه نمی کنید و مردم را به جای کمک ناامید می کنید.

او نوشت:  جناب نمکی اکر نمی توانید ادامه دهید،  دو سطر استعفا بنویسید و خلاص(!) این نمی‌شود و نمی‌گذارند و بودجه نمی‌دهند و دیگر دست من کاری ساخته نیست برای مردم نان و آب نمی‌شود، ماسک و وسایل ضدعفونی نیز نمی‌شود، درمان کورونا هم که این گونه نیست.

این مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد افزود : روی صحبتم مشخصاً با جناب  نمکی است که یک روز عجز و لابه می‌کنند و یک روز تهدید و روز دیگر شعرخوانی و این کارها یعنی چه؟! اگر قبول دارید که اوضاع خراب است پس استعفا بدهید و  اگر هم احتمالا برای دولت بعد و سنگر بعدی دارید برنامه ریزی می‌کنید رو راست به من مدیر مسئول روزنامه بگویید عوض مردم را حرص دادن در حد بضاعت، تبلیغ تان کنم اما روی اعصاب مردم خط و خش نیندازیم ‍!

او نگاشته است : جناب وزیر این که کاری نمی‌کنید یا نمی‌توانید و انجام نمی‌دهید یک بخش ماجرا است اما این پنجه در صورت هم کشیدن‌هایتان را می‌آورید بیرون پاستور هم داستانی دیگر است. جان من! عمر من! عزیز من! نمی‌توانی، استعفا بده ، اگر هم  ناز کردن است، حجت بر شما تمام است حداقل از رسانه انتظار نداشته باشید که نظاره گر دعواهای حدیری ـ نعمتی و ثبت‌کننده فرصت خریدن‌های آینده نگرانه باشد گفتیم که بدانید ما می‌دانیم.  مخلص کلام همین یک جمله است و تمام: به جای گلایه‌های بی‌نتیجه و ناتمام! استعفا دهید و جان طرفین دعوا خلاص!