روزنامه ترک ادعا می کند که اسرائیل می خواهد یک کشیش زندانی آمریکایی را بریابد

کشیش آمریکایی زندانی در ترکیه

حکومت رجب طیب اردوغان در ترکیه نیز، در ترفندبازی و مردم فریبی، دست کمی از حکومت اسلامی ایران ندارد. اردوغان که ترکیه را به یک دیکتاتوری قرون وسطایی مبدل ساخته، برای آن که مردم را به هیجان در آورد و خود را پهلوان نشان دهد، به دروغ و خیالبافی متوسل می شود.

قضیه آن است که اردوغان یک کشیش آمریکایی را که از سال های پیش در ترکیه زندگی می کند، به ادعای آن که با رهبر اوپوزیسیون حکومت او که در آمریکا زندگی می کند در تماس بوده، او زا زندانی کرده و بر سر این موضوع، به طور جدی با آمریکا درافتاده است. حالا یک روزنامه وابسته به اردوغان در آنکارا ادعا می کند که مُوساد اسرائیل قصد دارد این کشیش را بریابد و او را از ترکیه بیرون برد. مسلما این ادعا یک دروغ شاخدار است ولی اردوغان با انتشار آن، می خواهد به مردم ترکیه وانمود کند که یک قهرمان افسانه ای است که از داخل موساد اسرائیلی آگاهی دارد و نقشه های آن را خنثی می کند.

دروغ به خورد مردم می دهند، زیرا توانایی های دیگری ندارند!

2 دیدگاه‌

  1. اردوغان یکی از کثیف ترین سیاست مداران عصر ما است که در تاریخ ثبت خواهد شد. وی با کودتای دروغینی که ساخته خود وی بود تمامی دلایلی را که برای منحرف کردن روند پیشرفت فرهنگی ترکیه نیاز داشت به دست آورد و مردم نادان و متعصب مذهبی ترکیه هم با حمایت دوباره از وی در انتخابات اخیر نشان دادند که با ساده لوحی خود راه را یرای ایران شدن ترکیه هموار کرده اند. فقط ای کاش که دولت اسراییل در این شرایط حساس و بحرانی، حمایت از کرد های عراق و سوریه را متوقف نمی کرد تا تعادل در منطقه باقی می ماند. کردها در طول تاریخ نشان داده اند که متمدنانه ترین رفتار را در قبال همسایگان و همچنین شهروندان خود فارغ از هر دین و آئینی داشته اند و حقوق اولیه انسانی را همواره محترم شمرده اند. حال آنکه اردوغان دروغگوی حقیر و تیم جنایتکار وی از هیچ فرومایگی ای در حق افرادی که نظری مخالف وی داشته اند کوتاهی نکرده است و اگر دقت کنید او بیشتر از خامنه ای از کلمه “دشمن” استفاده می کند.

  2. اگر دیر بجنبید انگلیس به زودی ترکیه را به جمهوری اسلامی دوم تبدیل خواهد کرد.
    شاید چون احتمال سرنگونی جمهوری اسلامی را میدهند ادامه روند اسرائیل ستیزی را می خواهند به کشوری تازه نفس بسپارند.
    لذا آمریکا باید همزمان با تلاش برای سرنگونی حکومت جمهوری اسلامی، حکومت اردوغان را نیز به زیر بکشد.

Comments are closed.