روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران: «ویروس کرونا و سقوط هواپیمای اوکراینی و اعتراض های مردمی، علت عدم شرکت»

مدیرمسئول روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران در بخشی از سرمقاله امروز خود ، کاهش چشمگیر مشارکت  مردم در انتخابات را تایید کرد و نوشت : شرکت نکردن آنان دلایل متعددی از جمله شیوع ویروس کرونا ، عدم اعتماد  دوباره به منتخبین انتخابات، اعتراضات آبان ماه و سقوط هواپیمای اوکراینی و نفی انتخابات از سوی روحانی و موارد دیگر بوده است.

  ‏ عبدالله گنجی افزود: بون تردید پیدایش کرونا و بمباران رسانه‌های غربی وحشت عجیبی در مردم ایجاد کرد و مردم ترسیدند و رای ندادند.

‏گنجی گفت:  وعده‌های دروغین روحانی به مردم شرایطی را ایجاد کرد که کاندیدا‌هایی که درصدد قول ‏‏و وعده برمی‌آمدند مورد تمسخر قرار می‌گرفتند و گوش‌ها از شنیدن وعده‌ها پر بود. مردم دیگر اعتمادشان را از دست داده اند. 

‏وی گفت: کشتار معترضین  آبان‌ماه و جان باختگان ‏‏هواپیمای اوکراینی نیز بی‌تأثیر نبود. ‏

گنجی تاکید کرد که  حملات روحانی به شورای نگهبان و به سخره گرفتن انتخابات با ادبیاتی نظیر “انتصابات”، “تشریفات” و جرم شدن ‏‏ ‏‏ “جمهوری”در آینده هم بی‌تأثیر نبود. 

گنجی افزود: مجلس فعلی نیز در ذهن اجتماع بی‌خاصیت جلوه نمود، چه در امر نظارت و چه در عرصه قانون گذاری گره گشا نبود و ‏‏خروجی برجسته‌ای نداشت. 

گنجی گفت: حال جریان پیروز در شرایط سختی وارد مجلس می‌شود. تلنبار مطالبات، آسیب دیدن امید، فشار اقتصادی و روانی دشمن و ‏‏بی‌ایده بودن دولت، مسائلی هستند که چشم‌های ملت برای اصلاح را به مجلس دوخته شده است. 

 

برخی کاربران نوشته اند : خوب است که خود اعتراف می کنید به بلایی که سر این مملکت آورده اید .اما همه شما از۴۱ سال پیش تاکنون حرف های تکراری بدون عمل به مردم زده اید .و به خوبی می دانید که عمرتان کوتاه است .

یک دیدگاه

  1. خوب پس محترمانه استعفا دهید و تا موقعیت دارید به دوستان خود در کره شمالی و چین و روسیه بروید تا گند کرونا بیشتر در نیاید وگرنه در پناهجویی پیش دوستانتان در قرنطینه تلف می‌شوید

Comments are closed.