روزنامه کویتی:« خامنه ای بدنبال پرواز جنگنده های اسرائیلی فرمانده نیروی هوایی را برکنار کرد»

روزنامه کویتی نوشت که حین ورود نیروی هوایی اسرائیل به حریم هوایی ایران، سامانه های پدافند هوایی رژیم و از جمله رادار روسی اس- ۳۰۰ ورود و خروج هواپیماهای جنگنده را شناسایی نکردند

روزنامه کویتی الجریده نوشت که به دنبال پرواز جنگنده های رادار گریز اسرائیل بر فراز ایران، و انجام یک رشته عکسبرداری های حساس نظامی، که نیروهای مسلح رژیم نتوانستند نسبت به آن واکنشی نشان دهند، فرمانده نیروی هوایی را از کار برکنار کرد. مقامات حکومت ایران هنوز نسبت به این خبر واکنشی نشان نداده اند.

روزنامه کویتی نوشت که حین ورود نیروی هوایی اسرائیل به حریم هوایی ایران، سامانه های پدافند هوایی رژیم و از جمله رادار روسی اس- ۳۰۰ ورود و خروج هواپیماهای جنگنده را شناسایی نکردند. الجریده نوشت که سپاهی اسماعیلی این اطلاعات را از رهبر ارژیم پنهان کرد و همین امر موجب برکناری او گردید.

در ادامه نوشته شده که با این حال ‏نهادهای اطلاعات ایرانی دریافتند که هواپیماهای جنگنده اسرائیلی این حرکت را به عنوان آزمایشی مبنی بر احتمال حمله غیرقابل شناسایی به تأسیسات و پایگاه‌های ایرانی انجام داده ‌اند و طی آن، از این پایگاه‌های حساس تصویربرداری کرده و از رادارهای موشکی اس- ۳۰۰ روسیه فرار مخفی مانده‌اند.

الجریده نوشت، منابع اطلاعاتی رژیم ایران،بعد از پرواز هوایی جنگنده های اسرائیلی بر فراز ایران ، اطلاعات پنهانی را دریافت کرده‌اند که هواپیماهای جنگنده اسرائیلی حتی موفق به عکس گرفتن از پایگاه‌های زیرزمینی ایران شده‌اند.

به گفته این روزنامه کویتی، خامنه‌ای که این اطلاعات را دریافت کرده، اکنون به همکاری روسیه و اسرائیل مشکوک است.

خبرمنتشر شده در روزنامه کویتی تاکنون توسط منابع خبری دیگر تائید نشده و مقامات حکومت واکنشی نسبت به آن انجام نداده اند.

22 دیدگاه‌

 1. پس از افشای ساخت و آزمایش شاتل فضایی آمریکا , اتحاد جماهیری شوروی سابق نیز طرح محرمانه ای را در قزاقستان و در اعماق زمین برای کپی سازی از شاتل فضایی آغاز کرد که در همان زمان ماهواره های آمریکایی از آسمان آنرا شناسایی کردند و عکس آن روی نشریه نشنال جئوگرافیک چاپ شد.

  حالا که بیش از سی و چند سال از آن رخداد میگذرد و تکنولوژی به طرز وحشت آفرینی پیشرفت کرده است بایستی انتظارات بیشتری از پیشرفتهای مخوف ابرقدرتها داشته باشیم.

  قدرتهای بزرگ با همدیگر در تعامل و معامله گری هستند و کشورهای دیگر اگر خود را بازیچه این قدرتها قرار دهند , خیلی چیزها را از دست میدهند.

 2. تا کی میخواهید مثلا این راه رو ادامه بدین
  مطمئن باشین جز سر افکندگی و پشیمانی چیزی عایدتان نخواهد شد. ایران از همیشه قوی تر خواهد شد

   • کاملا درسته رژبم کهنه پرست و اشغالگره آخوندی بجز آز و طمع بی پایان که البته جزیی لاینفک و طبیعی از ذات آخوندهای شکم باره و مفتخور است کوچکترین تعلق خاطر و ارتباطی با ایران و این آب و خاک در حال تاراج و چپاول نداشته و ندارد پس لطفا عادت کنید در نوشته هایتان پسوند ایران را از جمهوری اسلامی جدا کنید تا حداقل نام پاک ایران بیشتر از اینها آلوده و بی حرمت نشود

    • باوجودی که یهودیان دنیا همیشه از نظر نفوس و جمعیت در اقلیت بوده اند اما در عوض بیشتر مخترعین و مکتشفین و دانشمندان و فلاسفه بزرگ و صاحبان پول و بنیانهای مالی و صنایع بزرگ و معروف دنیا همگی یا یهودی بوده اند و یا اصالتی یهودی داشته اند از کوکاکولا و راکفلر و روتچیلد و غول های وال استریت در سیستم مالی و بانکداری دنیا تا فورد هنری فورد و فیات و فراری آنیلی و صنایع فولاد و الکترونیک و اسلحه و مهمات و صنعت نفت و از ایدئولوگهایی که عقاید و باورهایشان جهانی شد مانند مارکس و لنین و تروتسکی و زیگموند فروید و مخترعین و دانشمندانی همچون آلبرت انشتین ی همگی یهودی بوده اند همچون ادیسون و انشتین و هزاران انسان خدوم و ارزشمند دیگری که نامشان در هیچ دفتر قطوری نمیگنجند همگی یهودی بوده اند و اسرائیل شاید قطره از عصاره و دانش این بزرگان و برگزیده گان بوده است حتی آمریکا و اروپا که دنیا رو در کنترل خودشون دارن روی انگشتان اسرائیل میچرخه

 3. مگه با دروغ های نظامی ( که فقط مصرف داخلی داره ) ، میشه جلوی جنگنده‌های اسرائیلی رو گرفت.این کارا هزینه داره ،ولی ما برای همه چیز پول داریم بغیر از تسلیحات.
  رئیس جمهور با افتخار و شلوغ کاری از موتور جنگنده ی کوثر رونمایی کرد و گفت مهندسی معکوس کردیم…
  اون موتور توربوجت سبک (منسوخ شده) مدل جی هشتاد و پنج هست که در ماه نوامبر سال هزار و نهصد و پنجاه میلادی ساخته شده … اول باید تسلیحات خرید که خیالمون از دشمن راحت بشه، کنارش این کارها رو انجام بدیم ، تا به علم روز برسیم.ساختن اون موتور خوبه و کار باید بلاخره از یه جایی شروع بشه ، ولی الان چیکار کنیم ؟؟؟

  • ایرانی قدرت ایرانی و اندیشه ایرانی را به سخره نگیر به موقع اش متوجه خواهید شد که درگیری اسراییل با ایران باعث نابودی ابدی اسراییل خواهد شد

 4. با. سلام
  یه لطف بکنید از نقاط قوت ایران هم بنویسید. اینکه بالای صد هزار موشک به حزب الله داده. اسرائیل جرات حمله رو نداره. سیستمی که mq4 رو شناسایی میکنه و میزنه خیلی قوی هست . تازه ساخت بیست سال پیشه. امکان نداره از سیستم راداری یکپارچه کشور هیچ پرنده ای رد بشه. سه هزار و ششصد نقطه راداری و موشکی داره. همش بلوفه. دیروز حال کردین سید حسن نصرالله چی گفت.

 5. هیچ ابرقدرتی بیخود ابر قدرت نشده است ،قدرت با پیشرفت علمی بدست میاد ن با کپی برداری از این و اون ، کار ایران کلا کپی برداری معکوس هست ک اونهم هیچ وقت ب نتیجه یی نخواهد انجامید ، مسولان حکومتی حاکم بر ایران دقیقا ب مانند دانش آموز تنبلی میماند و فقط تقلب رو بلده .با تقلب میشه مدرک گرفت ، اما نمیتوان صاحب علم و قدرت شد.

 6. خبر دروغ است و نوعی جنگ روانی دشمن می باشد.
  با این روش چندین هدف را پی می گیرند
  ۱ . بزرگ نمایی دشمن
  ۲. کوچک و ضعیف نشان دادن خودی
  ۳ . تست سیسنتم اطلاعای
  ۴ . ایجاد باز دارندگی

 7. اگر اسراییلی ها راست میگن بسم لله حمله کنن،
  تا ایران اسلامی ایران هست هیچ کشوری جرأت حمله به ایزان را نخواهد داشت و تا خامنه ای رهبراست جانمان را فدایش خواهیم کرد
  ظهور امام زمان نزدیکست و مطمئن باشید اسراییل آخرین نفسهایش را میکشد پس ببافید ازین خیالات

 8. جذب شدن روسیه به طرف ایران بدون دلیل نیست چون ایران در حال رشد سریع است . در ثانی رابطه ایران با روسیه که یک کشور قدرتمند است باعث ترس همه ی کشورهای منطقه شده . به همین علت با هر بهانه و شایعه ای که بتوانند بین ایران و روسیه جدایی بیندازند انجام می دهند . بعدش ایران دوتا از بزرگترین پهباد های امریکا که بسیار هوشمند و با قدرت رصد بسیار بالابب برخوردار بودند رو ساقط کرد . و ایران مسلح به سلاح الکترونیکی است چیزی که باعث وحشت ترامپ است . و اینکه جمهوری اسلامی برای مردم است برای منافع خود نیست . همین انقلاب از همین اسلامیت و ایمان مردم نشأت گرفت . همه خوب می دانند داخل ایران افراد بی شمازی در حال تفرقه افکنی و به هر نحوی که شده می خواهند ایران را دگرگون کنند. ولی افرادی که چهل سال بیشتر عمر دارند متوجه و با تجربه فهمیدند چه چیزی برای کشورمان خوب است. جوانان بی بصیرت نیاز به بصیرت دارند
  همه چیز ظاهر نیست . عملکرد دشمن تزویر است .امروز به شما وعده می دهد فردا گردن می شکند . همانطور که ترامپ مردم ایران را ذلیل و حیوان و وحشی و تروریست خطاب می کند. بعد فردا عید را به ایرانیا تبریک می گوید . بهتر است عمیق فکر کنیم .موفق باشید . این شایعه ای بیش نیست

 9. علم امروز نظامی ما در حد پراید و سمند هست و علم نظامی امریکا در حد لامبورگینی و بوگاتی آیا با پراید میشه از لامبورگینی پیروز شد نه دیگه مثل تانکمون که چند روز پیش تو مسابقه روسیه آتیش گرفت

Comments are closed.