رژیم اسلامی به دنبال “گوشت دم توپ” است. نماینده خامنه ای: برای ادامه جهاد، به کودکان بیشتر نیازمندیم 

نماینده خامنه ای در استان البرز، در خطبه خود از توصیه خامنه ای در مورد دو برابر کردن جمعیت ایران دفاع کرد و از جمله گفت: باید زن ها تا میتوانند فرزند تولید کنند زیرا برای جهاد به نیرو نیاز داریم، از  شوهرانتان اطاعت کنید.

آخوند مهدی حسینی همدانی در خطبه های  نماز جمعه دیروز (آدینه) کرج گفت: زن ها باید تا آنجا که می توانند فرزند بدنیا بیاورند، “نظام برای جهادی که در آینده در پیش رو داریم از شما فرزند آوری فراوان”  می خواهد .

او در ادامه تاکید کرد: فرزند آوری مطلبی است که امروز خانواده‌ها کمتر توجه می‌کنند و خیلی زود خواهند فهمید که اشتباه کرده‌اند و به تکلیف عمل‌نکرده‌اند بنابراین باید به این امر “توجه کامل داشته باشند و مطیع همسر شان باشند تا فرزندانی بر اساس مکتب تشیع برای جهاد و مبارزه،تولید و پرورش کنند .آنان باید فرزندانشان را طوری پرورش دهند که در مقابل حکومت صبور باشند و در برابر دشمن مقاوم و جنگجو باشند.

در ادامه این خبر، علیرضا زالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بهشتی نیز گفته است  که ۲۵ درصد زوج‌های جوان کشور توان باروری ندارند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بهشتی با تاکید بر اینکه ۲۵ درصد زوجین جوان کشور توان باروری ندارند گفت که هزینه‌های درمان ناباروری این زوجین، یکی از مشکلات پیش روی آنها برای بچه‌دار شدن است.

زالی با اشاره ضمنی به تاکید مقام‌های ارشد حکومتی از جمله علی خامنه‌ای بر افزایش جمعیت، گفت که اگر قرار است به افزایش جمعیت فکر کنیم، باید دولت و مجلس ضمن حمایت مالی از زوجین جوان نابارور، تامین هزینه‌های درمان ناباروری آنها تامین کنند.

میانگین نرخ ناباروری در کشورهای مختلف دنیا ۱۰ تا ۱۵ درصد است اما به گفته علیرضا زالی این نرخ در ایران ۲۵ درصد رسیده است.

بنابر بررسی‌های انجام شده در سازمان بهداشت جهانی ۴۳ درصد از زنان و ۳۰/۷ درصد مردان از ناباروری ثانویه رنج می‌برند که بیشتر آنها قابل پیشگیری است.

آخوند حسینی همدانی در ادامه خطاب به روحانی و ظریف،گفت: بهتر است  نشانی غلط به مردم ما ندهند ندهید و ذهن‌ها را منحرف نکنید که آنچه بر سرِ ما آمد توطئه ترامپ بود. ترامپ و بایدن باهم فرقی ندارند. خیلی جای تاسف دارد که وزیر خارجه و رئیس جمهوری ما پس از این همه  خرابکاری که کرده‌اند حالا بیایند در مصاحبه جوری از بی‌اعتمادی به آمریکا بگویند که انگار  تا حالا کسی نگفته بوده بعد بگوید ولی آنچه رهبری از ما می‌خواست سخت بود عمل کنیم.

او در ادامه خواستار محاکمه ظریف و روحانی شد و گفت: آیا واقعاً نباید این‌همه خسارت زده‌شده به کشور را پیگیری حقوقی و قضائی کرد؟.از همین روزهای اول حکومتش بایدن و همراهانش بدانند که بازپرداخت اموال غصب شده و جبران حقوقی که تا امروز از بین برده‌اند کمترین خواسته مسئولین حکومت است که با قوت و صلابت آن را طلب می‌کنند.