رژیم ایران، در یک اقدام یکجانبه، لزوم دریافت روادید برای شهروندان کشور چین را باطل کرد

حکومت ایران به هدف جذب سرمایه گذار به کشورو پر کردن خزانه خالی دولت به اتباع کشور چین اجازه داد که بدون روادید به ایران سفر کنند این در حالیست که شمار زیادی از ایرانیان برای ورود به چین باید روادید بگیرند

حکومت اسلامی ایران اعلام کرد که از این پس دارندگان شهروندی کشور چین، نیازی به دریافت روادید برای ورود به ایران ندارند. ولی دولت چنین همچنان از مسافران ایرانی هنگام ورود به آن کشور ویزا مطالبه می کند. سخنگوی دولت ایران اعلام کرد دولت : مصوبه لغو روادید برای ورود اتباع چین را مورد تصویب قرار داده و اجرای آن را ابلاغ کرده است.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوردر نامه ای با تصویب هیات وزیران کشور به وزارت امور خارجه و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام کرد که وزارت ا خارجه مجاز است نسبت به برقراری مقررات لغو روادید برای ورود اتباع کشور چین به جمهوری اسلامی ایران اقدام نماید.

حکومت ایران به هدف جذب سرمایه گذار به کشورو پر کردن خزانه خالی دولت به اتباع کشور چین اجازه داد که بدون روادید به ایران سفر کنند این در حالیست که شمار زیادی از ایرانیان برای ورود به چین باید روادید بگیرند.

 

یک دیدگاه

Comments are closed.