رژیم ایران ادعا می کند به موشکی مجهز گردیده که در ظرف کمتر از هشت دقیقه به اسرائیل می رسد

موشکی که رژیم ایران با استناد به آن، تهدید کرد که اسرائیل را ویران خواهد ساخت، “سَحیل” نام دارد و از نوع دو مرحله ای می باشد

حکومت ایران اعلام داشت به موشک های جدیدی مجهز شده است که می تواند اسرائیل را در ظرف هفت دقیقه هدف قرار دهد و آسیب زیادی به این کشور برساند. سامانه خبری “باشگاه خبرنگاران جوان نوشت که این موشک با سرعت زیادی که دارد، قادر است در ظرف کمتر از هشت دقیقه، اسرائیل را هدف قرار دهد.

رژیم ایران تقریبا هر ماه از تولید موشک جدیدی سخن می گوید که معلوم نیست تا چه حد در میدان جنگ دقیق عمل کند.

با توجه به آن که صنایع هواپیمایی جهان به روی رژیم ایران بسته است و نمی تواند جنگنده های پیشرفته ساخت غرب را خریداری کند، از سال ها پیش می کوشد صنایع موشکی را به عنوان ستون فقرات قدرت نظامی خود به نمایش بگذارد. کشورهای غربی و به ویژه ایالات متحده، می کوشند صنایع موشک سازی رژیم ایران را متوقف سازند.

موشکی که رژیم ایران با استناد به آن، تهدید کرد که اسرائیل را ویران خواهد ساخت، “سَحیل” نام دارد و از نوع دو مرحله ای می باشد. حکومت ایران ادعا می کند که به علت سرعت بسیار بالای این موشک، ردیابی آن توسط دشمن، چندان آسان نخواهد بود.

هیچ یک از این ادعاهای رژیم ایران درباره قدرت موشکی، قابل ارزیابی منابع غیرنظامی نیست، و سازمان ها اطلاعاتی، حاضر به افشای ارزیابی های خود در این زمینه نیستند.

3 دیدگاه‌

  1. بک نکته کوچک به دیدگاه «هاشمی» در بالا، که جمع بستن ایشان در باره تمام ایران کار خوبی نیست، اما با نظر ایشان در باره اخوندهایی که کارشان جز دروغگویی چیز دیگری نیست موافق هستم.

  2. چرا کسی ننیست که از این مزدوران تروریست (پاسداران رژیم اخوندی) بپرسد که به چه دلیلی دشمنی با اسراعیل را اغاز کرده اید؟ اما اگر چیزی جز باجگیر خامنه ای و ادمکش حرفه ای نیستیدکه دیگر پرسشی ندارم!

Comments are closed.