رژیم ایران با دهن کجی به خواست جهانی، تولید موشک را سه برابر کرد

در همان حال که ایالات متحده و دیگر کشورهای غربی بر حکومت ایران فشار می آورند که برنامه های موشک های بالیستیک خود را متوقف سازد، فرمانده ستاد هوا فضای سپاه پاسداران، سپاهی امیر علی حاجی زاده اعلام کرد که تولید موشکی رژیم ایران اخیرا به سه برابر افزایش یافته است.

این سخنان در حالی بیان می شود که پرزیدنت ترامپ کارزار قاطعانه ای را علیه برنامه های موشکی رژیم ایران آغاز کرده و سفر وزیر خارجه فرانسه به تهران نیز، از جمله به هدف بحث درباره محدود ساختن برنامه های موشکی رژیم ایران بود.

سپاهی حاجی زاده در مصاحبه با خبرگزاری فارس گفت: «در نظام مقدس جمهوری اسلامی، هر قدم و اقدام ما باید برای رضای خدا باشد» وی توضیح نداد که افزایش تولید موشک های جنگی که مورد کشته شدن انسان ها می شود، چگونه می تواند در راستای رضای پروردگار باشد؟

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران گفت: در حالی که فرماندهای سپاه پاسداران در گذشته ناچار بودند برای دریافت بودجه به هدف تولید موشک تلاش های زیادی برای متقاعد ساختن مقامات رژیم انجام دهند، امروز از این برنامه بسیار استقبال می شود و سپاه پاسداران توانسته است میزان تولید موشک را سه برابر سازد.

حاجی زاده در این رابطه گفت: «دولت و مجلس همه و همه در موضوع موشکی، به خصوص موشک های زمین به زمین، یکپارچه شده و پای کار هستند». او گفت: «در گذشته، ما باید کلی به نهاده برای اقدامات توضیح می دادیم، ولی الان این طور نیست و تولیدات ما نسبت به گذشته سه برابر شده است»

یادآوری می شود: اکنون چندین ماه است که اسرائیل هشدار می دهد که حکومت قصد دارد دو کارخانه تولید موشک های نقطه زن در سوریه و لبنان برپا سازد که نتانیاهو بارها گفته است که اسرائیل با چنین اقدامی کناب نخواهد آمد.

2 دیدگاه‌

  1. درخوست جهانی؟؟؟ رادیو اسراییل ما تو کره خاکی ۱۸۰ تا کشور داریم حالا اسراییل و امریکا خواهان مذاکره بر برجام و مسایل موشکی هستند شدن درخواست جهانی اون سه کشور اروپایی هم به زور و تهدید بر خلاف میلشون مجبور کردیدن. من یکی فکر نکنک ایران برنامه موشکی را بزاره کنا چون حرف و خوسته زور و نامعقولی هست در حالی که خود غربی ها بمب اتم و موشک قاره پیما وووووو…. دارن

Comments are closed.