رژیم ایران در ادامه سوء استفاده از فلسطینیان برای پیشبرد اهداف خود، همایش حمایت از حماس برگزار می کند


در همان هنگام که رژیم ایران از قصد ایالات متحده برای برگزاری کنفرانس ورشو ابراز خشم می کند، خود در تهران، همایشی برای تشویق حماس به ادامه عملیات آدمکشی علیه اسرائیل دست زده است.

به گفته آگاهان، ایالات متحده قصد دارد ماه آینده یکی از بزرگترین کنفرانس های بین المللی را علیه حکومت ایران در پایتخت لهستان برگزار کند تا کشورهای بیشتری، با تحریم های ایالات متحده علیه رژیم ایران همکاری کنند.

رژیم ایران کنفرانس تهران را با نام “غزه، نماد مقاومت” برگزار می کند. در حکومت اسلامی ایران، واژه “مقاومت” به مفهوم انجام عملیات تروریستی و چریکی علیه اسرائیل، به کار می رود.

نماینده حماس در این همایش ادعا کرد که علت اقدامات گسترده اسرائیل برای جلوگیری از استقرار نظامی رژیم ایران در سوریه، خلع سلاح کردن “مقاومت” است. بلندپایگان رژیم ایران در هفته های اخیر بارها گفته اند که ممکن است وضعی به وجود آید که رژیم ایران از سه نقطه بتواند به اسرائیل حمله کند که یکی در شمال توسط حزب الله می باشد و دیگری از شرق و مکان استقرار نیروهای قدس در سوریه و دیگری از نوار غزه خواهد بود.

نماینده گروه تروریستی حماس در تهران،  خالد قدومی، در این نمایش ادع کرد که هدف از راه اندازی اغتشاشاتی که “راه پیمایی بازگشت” نامگذاری شده، مبارزه با طرح های استعماری علیه فلسطین است.

ظاهرا منظور قدومی، طرح صلحی است که ایالات متحده همچنان در تلاش برای تدوین آن می باشد.

نماینده حماس در تهران در حالی این ادعا را مطرح کرده که سرکردگان حماس آن اغتشاشات را به هدف ناچار ساختن اسرائیل به برداشتن محاصره دریایی و زمینی غزه عنوان کرده بودند.