رژیم ایران در اوج ناتوانی های مالی، همچنان به ساخت خانه برای تروریست های حماس در غزه ادامه می دهد

رژیم ایران در حالی این هزینه سنگین را به عهده گرفته، که گروه هایی از مردم ایران، گورخواب و یا خیابان خواب هستند و صدها هزار دانش آموز فاقد کلاس های درس می باشند

یک سامانه خبری متعلق به گروه تروریستی حماس در نوار غزه فاش ساخت که رژیم ایران، علیرغم مشکلات مالی شدید خود، همچنان به احداث واحدهای مسکونی برای تروریست های تماس و آنانی که در گذشته در زندان های اسرائیل بوده اند، ادامه می دهد.

این وبگاه که به “وزارت امور زندانیان حماس” تعلق دارد، نوشت که رژیم ایران همچنان به ساخت واحدهای مسکوبی بزرگ برای آن گروه از تروریست های حماس که از زندان های اسرائیل آزاد شده اند، ادامه می دهد. مساحت هر یک از این واحدهای مسکونی ۱۴۵ متر اعلام گردید که دوبرابر میانگین مساحت یک واحد مسکونی در داخل اسرائیل است.

رژیم ایران در حالی این هزینه سنگین را به عهده گرفته، که گروه هایی از مردم ایران، گورخواب و یا خیابان خواب هستند و صدها هزار دانش آمور فاقد کلاس های درس می باشند.

در گزارش وبسایت وزارت امور زندانیان حماس آمده است که رژیم ایران یک برج مسکونی مجلل به نام الصلحی در غزه برپا کرده و به هر یک از تروریست هایی که از زندان اسرائیل آزاد شده اند، یک آپارتمان بزرگ اعطا کرده است.

هدف رژیم ایران از اعطای این گونه کمک ها به حماس، تشویق ای گروه برای ادامه عملیات آدم کشی و خشونت علیه اسرائیل است. در گزارش های پیشین آمده بود که رژیم ایران پانزده میلیون دلار در اختیار حماس گذاشته بود تا هر هفته روزهای آدینه بتواند در خط مرزی با اسرائیل، به اغتشاش دست بزند.

افشاگری حماس در مورد مزایایی که رژیم ایران در اختیار تروریست های فلسطینی قرار می دهد، به هدف تشویق اهالی غزه به پیوستن به آشوبگران علیه اسرائیل می باشد که بدانند پاداش مالی خوبی در انتظار آنان می باشد.

بخش نامعلومی از تروریست هایی که علیه اسرائیل به جنایت دست می زنند، افراد بی بضاعتی هستند که تصور می کنند با قربانی کردن آزادی و جان خویش، اگر توسط اسرائیل به زندان بیافتند و یا کشته شوند، خواهند توانست معیشت خانواده خود را تامین کنند.

مردم ایران بارها در اعتراض های خیابانی خود شعار داده اند “فلسطین را رها کن، فکری به حال ما کن”.

یادآوری می شود: سال گذشته نیز حسن نصرالله سرکرده گروه حزب الله لبنان به اعضای خود گفته بود که از تحریم های مالی نگران نباشند، زیرا همه هزینه های این گروه توسط رژیم ایران تامین می شود. نصرالله همچنین خطاب به مخاطبان خود گفته بود “حتی هزینه آب و نان ما را نیز جمهوری اسلامی ایران تامین می کند”.

گروه حماس با برگزاری قرعه کشی از میان ۱۲۵ نفر به ۲۶ نفر از زندانیان سابق , این گروه ۲۶ آپارتمان را که با پول ملت ایران ساخته شده،  واگذار کرد.

مقام های این گروه گفتند این اولین مرحله از برنامه های این چنینی است که از سوی جمهوری اسلامی , حمایت مالی می شود.

پاییز , سال گذشته میلادی , مایک پمپئو , وزیر امور خارجه آمریکا , گفته بود رهبر حکومت اسلامی ایران , باید تصمیم بگیرد که آیا هزینه کردن پول کشور برای خود مردم ایران , مهمتر است یا برای در پیش گرفتن روشهای جدید تامین مالی بشار اسد , حزب الله , حماس یا دیگر تروریست ها .

اقدام حکومت اسلامی , به هدف خانه سازی برای اعضای گروه حماس , در حالی است که در تجمعات اعتراضی یک سال اخیر حاضران شعارهای علیه کمک های مالی جمهوری اسلامی به گروه‌های مختلف جمهوری فلسطین و لبنان سر دادند , و از جمله  شعار , نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران.

این شعار , هشداری است به سردمداران حکومت جمهوری اسلامی که به جای این  ولخرجی ها برای گروه‌های تروریستی در منطقه که صلح آرامش , ساکنان منطقه را به هم زدند در فکر راحت و آسایش ملت ای باشد که چنین گرفتار آمدند .