رژیم ایران در واکنش همیشگی به سخنان نفتالی بنت که رئیسی را “قصاب تهران” نامید: دروغ می گوید

حکومت اسلامی ایران به سخنرانی روز گذشته نخست وزیر اسرائیل (دوشنبه) در مجمع عمومی سازمان ملل واکنش نشان داد و اتهامات مطرح شده توسط او را دروغ خواند و هشدار داد که “اگر اسرائیل بخواهد غلطی بکند، با واکنش تند و پشیمان کننده ایران روبرو خواهد گردید”.

نفتالی بنت نخست وزیر اسرائیل، در سخنان خود گفت که رژیم ایران، فارغ از بازرسی های بین المللی، به سرعت به سوی برنامه های اتمی پیش می رود و خطاب به جامعه بین المللی افزود که “لفاظی علیه رژیم ایران بس است و باید به عمل بپردازید”.

نخست وزیر اسرائیل گفت که این کشور به هیچ کشور دیگر چشم امیدی ندارد و یک تنه از امنیت خود دفاع خواهد کرد. او یک ضرب المثل یهودی را بیان کرد که می گوید: اگر من به فکر خود نباشیم، چه کسی به فکر من خواهد بود”.

نفتالی بنت همچنین رئیس جمهوری ایران را “قصاب تهران” نامید که جنایات سهمگینی علیه ملت ایران مرتکب گردیده است. او همچنین رژیم ایران را عامل اصلی آشوب و توطئه در منطقه دانست که می کوشد از طریق گروه های مزدور و نیابتی خود، بر منطقه مسلط گردد.

نفتالی بنت همچنین به تفصیل از گردان پهپادی سپاه پاسداران سخن گفت که گسترش آن یک تهدید جدی برای کشورهای منطقه می باشد و باید با آن مقابله شود.

رژیم ایران در حالی سخنان نخست وزیر اسرائیل را در مورد جنایات آخوند ابراهیم رئیسی دروغ خواند که اسناد و شهادت های بسیاری برای اثبات آن وجود دارد.

این واکنش در حالی مطرح شده که کشورهای اروپایی و ایالات متحده نیز صدای اعتراض خود را نسبت به رفتارهای اخیر رژیم ایران در مورد اتمی بلندتر ساخته اند و اکنون به طور جدی این احتمال مطرح است که اگر رژیم ایران این رفتار را هرچه زودتر متوقف نکند، باید به راهکارهای دیگری علیه این حکومت روی آورد.

یکی از شدیدترین سخنرانی ها علیه برنامه های اتمی ایران، روز گذشته (دوشنبه) از زبان وزیر خارجه فرانسه، ژان ایو لودریان بیان گردید. ایالات متحده و کشورهای آلمان و بریتانیا و همچنین اتحادیه اروپا به رژیم ایران هشدار داده اند.

تحلیلگر رادیو پیام اسرائیل ارزیابی می کند که شدت گرفتن کلام رهبران دنیای غرب علیه برنامه های اتمی رژیم ایران، ممکن است با توجه به هشدارهای نخست وزیر اسرائیل صورت گرفته باشد. آن ها بیم دارند که اسرائیل ناچار به اقدامات یک جانبه گردد و اگر برای متوقف ساختن برنامه های ایران اقدام جدی به عمل نیاید، ممکن است فردا خیلی دیر باشد.