رژیم ایران هزینه درمان سرکرده گروه افراطی موسوم به “جنبش اسلامی” در نیجریه را تامین کرد

زکزکی در هواپیمایی که توسط رژیم ایران برای او آماده شده بود و برای درمان به هندوستان سفر کرد

ابراهیم زکزاکی سرکردۀ گروه موسوم به جنبش اسلامی نیجریه بعد از شیعه شدن با حمایت مالی حکومت ایران  برای درمان عازم هندوستان شد: ایران از برادرم حمایت مالی می‌کند. مدیر اجرایی پیشگیری و کنترل بیماری دیابت وزارت بهداشت حکومت ایران گفت، برای درمان بیماران دیابت پول نداریم

به گزارش خبرگزاری مشرق نیوز، ۱۸۷ پزشک ایرانی و غیرایرانی با اشاره به شاخص‌های حیاتی و معاینات بالینی رهبر جنبش اسلامی نیجریه  درباره فراگیر شدن مسمومیت سربی در خون و بافت‌های بدن شیخ ابراهیم زکزاکی هشدار دادند و تاکید کردند وی باید هرچه زودتر به یک بیمارستان تخصصی منتقل شود.

در ادامه این گزارش امده است که برادر شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه که از سوی حکومت ایران تأمین مالی می‌شود، در مصاحبه با روزنامه‌ پانچ گفته بود که با حمایت کامل رژیم ایران ازشیخ  زکزاکی او برای درمان به هند رفت .

شیخ محمد یعقوب برادر زکزاکی در این مصاحبه گفته بود که حکومت ایران زکزاکی را به تهران دعوت کرد و از او خواست تا شیعه شود و به آنها بپیوندد،ابراهیم در اصل سنی بود اما وقتی حکومت ایران او را تامین مالی کرد او شیعه شد.

زکزاکی پیشتر یک روحانی سنی مذهب در نیجریه بود که در اوایل دهه ۱۹۸۰ میلادی پس از بازدید از ایران شیعه شد و گروه تروریستی جنبش اسلامی نیجریه را  تحت حمایت ایران تأسیس کرد.گروه او از اندیشه‌های خمینی رهبر سابق ایران، الهام می‌گیرد . این گروه از زمان آغاز فعالیت مورد حمایت مالی و سیاسی ایران قرار گرفت.

یک دیدگاه

  1. خاک برسر اخوندهای شیعه حکومت ایران بشود که نمی توانند یا نمی خواهند ملت ایران در اسایش وارامش وبهداشت ورفاه خوبی بسر ببرند. نمونه بارزش آگهی های متنوع فروش کلیه – کبد- جگر- خون و… در اقص نقاط ایران میبااشد که جدیدترین آنرا خودم دیدم که برای جوان ۱۸- ۲۰- ۲۷ ساله فروش کلیه با گروهاهی خونی متفاوتی نشر پیدا کرده بود. خاک عالم بر سر آخوندهایی باشد که هزینه یک نفر را درنیجریه تقبل کرده اند ولی فرزندان این ملت وآب وخاک هزینه درمان فرزندانشان را ندارند. این است شیعه رژیم پلید ودغلکار ایران.

Comments are closed.