رژیم ایران که عامل اصلی شیوع کرونا در منطقه است، کشورهای همسایه را به همکاری علیه آن فراخواند

در همان حال که بسیاری از کشورهای همسایه، رژیم ایران را عامل اصلی شیوع ویروس کرونا در منطقه می دانند، اکنون رژیم ایران کشورهای منطقه را فرا می خواند برای مبارزه با کرونا دست اتحاد و همکاری بدهند. شوند.

محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران از کشورهای منطقه خواسته است تا برای مقابله با گسترش کرونا با یکدیگر همکاری نزدیک داشته باشند.

ظریف در توییتری نوشت: “مانند سایر ویروس ها – از جمله تروریسم – کرونا ویروس هیچ مرزی نمی داند و بین قومیت ها و مذاهب فرق نمی گذارد.”

وی افزود: “همانند طرح صلح هرمز، ایران خواستار همکاری نزدیکتر منطقه ای، از جمله (ایجاد) مرکز مشترک کنترل و پیشگیری بیماری های طولانی مدت است.”

همچنین در ارتباط با آمار تلفات اخیر کرونا  کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت کشور ایران، گفت: تا به امروز، ما به طور قطع ۹۵ مورد عفونت کرونا ویروس تایید شده شناسایی کردیم و ۱۵ نفر نیز بر اثر این ویروس جان باخته اند. از دیروز (دوشنبه)، تعداد افراد آلوده به ۳۴ نفر افزایش یافته است و میزان آمار فوتی نیز ۳ نفر افزایش داشته است.

در پی تایید  انتقال گسترده ویروس کرونا از طریق چین به ایران توسط هواپیمایی ماهان متعلق به سپاه پاسداران، چانگ هوا سفیر جمهوری خلق چین در تهران امروز(سه شنبه ) برای پیشگیری از کرونا ویروس ۲۵۰ هزار ماسک هدیه کرد.

یک دیدگاه

  1. رژیم آخوندی اهریمنی بیش از چهل سال است که نفرت پراکنی ، ترور و خونریزی را برنامه اصلی خود قرار داده . سالهاست که بدنبال یک جنگ بزرگ و فراگیر است . تمام خونریزی در کشورهای همسایه و حتی در بوسنی و کوزوو نتیجه دخالت این رژیم میباشد. اینها از اینکه نیمی از مردم ایران از بین بروند نه تنها ناراحت نمیشوند بلکه خوشحال هم میشوند. بشریت هنوز به ذات پلید آخوند و ملا کاملأ آگاه نشده است.

Comments are closed.