رژیم اینترنت را قطع کرد اما مردم همچنان روز یکشنبه با شعار:ایرانی بسه دیگه غیرتت رو نشون بده در خیابان ها حضور داشتند

رژیم از شامگاه شنبه در بیشتر شهرهای ایران اینترنت را قطع کرده که مردم نتوانند از راه اینترنت فیلم ها و پیام های خود را به خارج از ایران بفرستند و آنها نیز به سرکوب مردم بپردازند اما بر اساس اخبار رسیده از ایران مردم در شامگاه یکشنبه نیز در خیابانها بوده و تظاهرات ادامه داشته است.

گزارش ها حاکی از آن است که مردم معترض در شهرهای:شیراز-اصفهان-سنندج- مریوان-کرمانشاه-لرستان و بسیاری از شهرهای کوچک با شعارهای ضد حکومتی اعتراض خود را ادامه دادند.

صبح یکشنبه علی خامنه ای در اولین واکنش خود به اعتراضات گسترده مردمی اعلام کرد که دستور داده مسولان با به گفته او اشرار به شدت برخورد کنند.

اما ساعاتی پس از این هشدار علی خامنه ای مردم به خیابان ها آمدند و با حمله به نهادهای حکومتی و شعارهای خود خواهان سرنگونی رژیم ملایان شدند.

در شهر سنندج مردم به ستاد خبری که شعبه وزارت اطلاعات است یورش برده و تابلو آن را تخریب کردند.

آنچه که مشخص است رژیم در شرایطی است که قدرت تصمیم گیری را از دست داده و مهمتر اینکه ترس و بیم ملت ایران نیز از بین رفته و با وجود اینکه هم علی خامنه ای و هم وزیرکشور رژیم آشکارا مردم را تهدید به سرکوب کردند مردم در روز یکشنبه به صورت گسترده در خیابان ها حضور داشتند.

 

 

 

یک دیدگاه

  1. این مزدوران پارسی زبان که در رژیم اخوندی رشد کرده اند از نژاد ایرانی نمیتوانند باشند وگرنه ادمکش های حرفه ای را به جون ملت ما نمیانداختند.
    مرگ بر این مزدوران خونخوار که با وجود انکه ادم نما هستند از حس بشری بویی نبرده اند.

    نژا‌د تازی عمامه به سر و یقه گرد را باید از ایران بیرون کرد.

Comments are closed.