رژیم در ایران همچنان می کوشد سپاه پاسداران را به بزرگترین درجه قدرت برساند

مقامات حکومتی تلاش دارند که جایگاه اقتدارگرایانه سپاه را بالا ببرند، فرمانده سپاه پاسداران ادعا کرد: سپاه با گسترش شاخه های فعال خود در سراسر جهان از رهبری و اسلام  حتی هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای ایران دفاع می‌کند و رسالت سپاه با گذر زمان تغییر نمی‌کند.

پاسدار حسین سلامی گفت: : آنچه تغییر کرده، ابعاد و جغرافیای این دفاع است، زیرا به‌مرور و با وسعت یافتن انقلاب اسلامی به رهبری خامنه ای ، توانسته است با حمایت از گروه های نیابتی خود جغرافیا‌های جدیدی به تصرف خود درآورد.

هم چنین نماینده خامنه ای در سپاه پاسداران گفت: سپاه ستون کشور و رهبری است و همچنان با قیام و جهاد پیوسته، در صف مقدم جبهه مبارزه با دشمنان است.

آخوند   عبدالله حاجی صادقی افزود: پاسداران  نگارنده و سنگر نشین تاریخ و انقلاب اند و پرچمدار جبهه مقاومت در سراسر دنیا هستند .

محمد جواد ظریف نیز در این باره گفته که پاسداران همدوش ارتشیان غو نیروی انتظامی و کادر  درمان کشور از سلامت مردم ایران حفاظت می کنند.

همزمان پاسدار علی شمخانی نیز گفته که : ایمان و قدرت سپاه ریشه در الگوگیری پاسداران از حضرت حسین  دارد

امروز همچنین اعلام شد که بسیج جامعه پزشکی مدعی شده است که از نخستین دستگاه تست سیار کرونا که ساخت سپاه پاسداران است  با حضور پاسدار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، رونمایی کند.

گفته شده است که این دستگاه که ظرفیت حمل ۲۰۰ نمونه آزمایشگاهی را دارد، برای اولین بار در ایران پاسخ تست دو مرحله را به مدت ۳ ساعت و به‌ صورت سریع مشخص می‌کند.

در این گزارش آمده است که این سیستم همچنین مورد تایید انستیتو پاستور قرار گرفته و طی دو هفته گذشته خودرو کشنده آن طراحی شده است.  طراحی این سیستم در حالی است که تست کرونا در آزمایشگاه های فعلی سه روز به طول می‌انجامد.

و در ارتباط با نقش سپاه در فروش کالاهای اهدایی مقابله با کورونا در بازار سیاه کشور  در شبکه های اجتماعی گزارش شده که سپاه پاسداران ماسک‌های اهدایی اروپا را در بازار به قیمت گزاف به مردم در بابل و سایر شهرها می فروشد . این در حالی که فرمانده کل سپاه پاسداران پیشتر اعلام کرده بود که برای مبارزه با کورونا در کنار وزارت بهداشت خواهد  بود و سپاه و این وزارت خانه را مکمل یکدیگر توصیف کرد.

در این گزارش با انتشار تصاویری از این ماسک نوشته اند که عوامل سپاه تروریستی پاسداران ماسک های اهدایی اروپا را از بازار دانه‌ای ۵۰هزار تومان به مردم می‌فروشند.