زاکانی: «خمینی گروه بسیج را برای حفاظت از رژیم برپا ساخت که مفهوم آن، رویارویی با خیزش مردمی است

علیرضا زاکانی، نماینده پیشین مجلس

یک مقام حکومتی ایران اعتراف کرد که هدف روح الله خمینی از برپایی گروهی که نام “بسیج مردمی” به آن دادند، برپایی نیرویی بود که بتواند اعتراض های مردمی را سرکوب کند و به جلوگیری از سقوط حکومت بپردازد.

علیرضا زاکانی، نماینده پیشین مجلس، در سخنانی در مسجد محمد، ا زجمله گفت که نیروهای بسیج به دستور خمینی برپا گردید و ماموریت آن “خاموش کردن فتنه های نظام استکبار علیه انقلاب بود. منظورزاکانی از “نظام استکبار” در واقع ملت ایران است که حکومت همیشه ادعا می کند که آن ها به دستور بیگانگان به خیابان ها می آیند و به تظاهرات می پردازند. حکومت ایران، همیشه خیزش های مردمی را به کشورهای بیگانه نسبت داده و شرکت کنندگان در اعتراضات را “اشرار” و یا “خس و خاشاک” نامیده است.

آن جه در حکومت ایران “بسیج مردمی” نامیده می شود، در واقع افرادی هستند که با داشتن حقوق ماهیانه، خود را در اختیار حکومت می گذارند تا به دستور آن به سرکوب مردم بپردازند و از سقوط حکومت جلوگیری کنند.

خمینی گفته بود که هدفش برپایی یک نیروی مسلح مردمی با عضویت بیست میلیون نفر از ملت ایران است. ولی در عمل، بسیج مستضعفان یک بازوی مسلح رژیم با حدود یکصد هزار تن حقوق بگیر است که ماموریت اصلی آنان سرکوب تظاهرات مردمی و حفظ موجودیت رژیم است.

علیرضا زاکانی در سخنان خود ادعا کرد که مردم معترض ایران، گروهی افراد خرابکار بودند که قصد آتش زدن اموال عمومی و از جمله بانک ها را داشته اند. ولی آنانی که در تظاهرات شرکت کرده بودند، می گویند که این گونه خرابکاری ها کار مردم معترض نبوده، بلکه عوامل اعزامی رژیم بودند که با این گونه خرابکاری، قصد داشتند تظاهرکنندگان را مورد اتهام قرار داده و آنان را اشرار بنامند.

یکی از کاربران شبکه های اجتماعی در توییتر خود نوشت که اگر آتش زدن ها واقعا به دست مردم می بود، آنان به مقر صدا و سیمای حکومت رفته و آن تشکیلات را آتش می زدند. آن ها همچنین گفتند که اگر مردم خرابکار بودند، خود را به آرامگاه آیت الله خمینی رسانده و به آتش زدن آن مکان دست می زدند.

2 دیدگاه‌

  1. پس از همان نخست دست به پیش گرفته بودید که پس نیافتید، چون که خوب میدانستید که چه نخاله های خاعن و دروغگویی بودید و هستید!!!
    حتی نام حیوان هم برای شما جلادها زیاد است!!

  2. تا قبل از تظاهرات سال ۸۸ اخوندا بسیج را مثل گوشت مجانی جلو جان خود درست کرده بودند ولی در ان تظاهرات ۸۸ متوجه شدند وقتی مردم بروی بسیج داد میزدند بیشرف بیشرف بسیج خجالت میگشید عقب نشینی میکرد رژیم دستپاجه و شروع کرد یک نیروی ویژه بیرحم از ایرانی و اعراب ساختن که تظاهرات مردم را بهر شگلی است سرکوب کنند این نیروی ادمگش اول شروع میکنند به اتش زدن ساختمانها و ماشینها و یا برافراشتن پرچم داعش که هفته قبل در خوزستان دیدیم بعدش به بهانه امنیت مردم معمولی را با تفنگهای جنگی میگشند از بالا پشت بام ها یا از هیلوکوپترها بیرحمانه بطرف مردم شلیک میکنند تا مردم بترسند برگردند به خانه هاشان

Comments are closed.