زن ارومیه‌ای شوهرش را در خواب سلاخی کرد

همسرکشی اغلب در درگیری های خانوادگی رخ می دهد . در پرونده های همسرکشی زنان و مردان به خاطر بالا گرفتن اختلافات خانوادگی گزینه طلاق را کنار گذاشته و دست به همسرکشی می زنند . در این پرونده همسرکشی که در ارومیه رخ داد زن سنگدل شوهرش را در خواب سلاخی کرد و پرونده جدیدی از همسرکشی رقم زد.

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان غربی، از دستگیری و شناسایی زنی که در ارومیه همسرش را به قتل رسانده بود، خبر داد.

سرهنگ شکری در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: «در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل فردی مذکر حدودا ۳۲ ساله در ارومیه  اکیپی از کارآگاهان اداره جنایی و تشخیص هویت بلافاصله به محل وقوع جرم اعزام شدند».

به گزارش رکنا، او افزود: «در بررسی اولیه برابر اعلام همسر مقتول مشخص شد حوالی ساعت۶ صبح در خواب توسط شخصی ناشناس که وارد منزل شده بود به قتل رسیده و به جهت حساسیت موضوع رسیدگی به آن در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت».

زن سنگدل با چاقوی آشپزخانه شوهرش را کشت

شکری با اشاره به اینکه در تحقیقات اولیه مشخص شد مقتول با استفاده از  کارد آشپزخانه به قتل رسیده است، ادامه داد: «کارآگاهان با بررسی صحنه قتل، جسد و آلت قتاله به همسر مقتول و مادرش مظنون و آنها را با هماهنگی قضایی جهت بررسی تخصصی به پلیس آگاهی دلالت کردند».

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: «همسر مقتول در بازجویی‌های اولیه منکر قتل همسرش شد که نهایتا در مواجهه با دلایل، مدارک و مستندات کافی به جرم ارتکابی خود به انگیزه اختلاف خانوادگی با همسرش اعتراف کرد.

سرهنگ شکری در پایان بیان کرد: دراین راستا پرونده تکمیلی به همراه متهم به مراجع قضایی معرفی و ارسال شد.