سارا نتانیاهو، همسر نخست وزیر بار دیگر مورد بازجویی قرار گرفت، ولی اتهامات را بی اساس دانست

در بازجویی که روز گذشته (آدینه) انجام شد، وکیل مدافع خانم نتانیاهو به خبرنگاران گفت که همه اتهامات هجو است و پلیس دست خالی خواهد ماند

پلیس اسرائیل، یک بار دیگر خانم سارا نتانیاهو همسر نخست وزیر را مورد بازپرسی قرار داد. خانم نتانیاهو متهم است که به برخی سوء استفاده های مالی در ابعاد بسیار کوچک دست زده است. ولی وی و همسرش این اتهامات را مطلقا بی اساس دانسته و حتی به طور غیرمستقیم می گویند که پلیس بی جهت آنان را مورد پیگرد قرار داده است.

در پایان این بازجویی که روز گذشته (آدینه) انجام شد، وکیل مدافع خانم نتانیاهو به خبرنگاران گفت که همه اتهامات هجو است و پلیس دست خالی خواهد ماند.

اتهام این بار خانم نتانیاهو آن است که به اعضای اداره کل بازرسی کشور گفته بود که سخنگوی خانواده نتانیاهو به صورت داوطلبانه فعالیت می کند و حقوقی به او پرداخت نمی شود. ولی بعدا یک قبض رسید به اداره کل بازرسی کشور ارائه شده که به موجب آن، مبلغ هشت هزار شکل (تقریبا معادل ۲۵۰۰ دلار) به یک سازمان غیرانتفاعی پرداخت گردیده که ظاهرا ممکن است پرداخت حقوق به این کارمند بوده است.

اکنون چند سال است که بنیامین نتانیاهو و همسرش تحت بازجویی پلیس قرار دارند ولی هنوز معلوم نیست که پرونده ها به دادگاه کشیده شود.