سازمان های یهودی آمریکا، همنوا با پرزیدنت ترامپ و خانم پلوسی، جنایت را محکوم کردند

سازمان های یهودی در ایالات متحده، در شمار نهادها و شخصیت هایی بود که وقوع حمله تروریستی در شهرک مرزی اِل پاسُو El Paso در ایالت تکزاس را مورد نکوهش شدید قرار دادند و با خانواده های قربانیان و زخمی های این فاجعه ابراز همدردی کردند. در جریان تیراندازی های تروریستی یک فرد سفید پوست در این شهر دست کم ۲۲ تن جان باختند و چندین نفر دیگر زخمی شدند. پرزیدنت ترامپ و خانم نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از حزب دموکرات، از جمله شخصیت هایی بودند که این جنایت را محکوم دانستند. ساعتی پس از آن خبر رسید که در شهر دِیتون Deyton در ایالت اوهایو نیز در یک کلوپ شبانه تیراندازی تروریستی صورت گرفته است.

از ایالت اوهایو در آمریکا خبر می‌رسد که تیراندازی یک فرد مسلح به مسلسل نیمه‌خودکار در یک بار در شهر دیتون در غرب این ایالت دست‌کم ۷ کشته برجای گذاشته است.

بنا بر گزارش رسانه‌های محلی، این تیراندازی حدود ۱:۵۵ دقیق بامداد به وقت محلی روی داده و ۲۴ نفر نیز بر اثر این تیراندازی زخمی شده‌اند.

هنوز در مورد هویت و انگیزه فرد تیرانداز خبری مخابره نشده است.

برخی گزارش‌ها حاکی است که فرد تیرانداز نیز در صحنه تیراندازی کشته شده است. پلیس در حال جستجو برای یافتن یک تیرانداز دوم احتمالی هستند که گفته می‌شود با یک جیپ تیره‌رنگ محل را ترک کرده است.

این تیراندازی کمی پس از آن رخ می‌دهد که روز شنبه یک فرد مسلح ۲۱ ساله در یک مرکز خرید در ال‌پاسو تگزاس بر روی مردم آتش گشود. در آن تیراندازی ۲۰ نفر کشته و ۲۶ تن دیگر نیز زخمی شدند. فرد تیرانداز رویداد ال‌پاسو از سوی پلیس دستگیر شده است.

فردی که به ارتکاب جنایت در ال پاسو متهم گردیده جوان بیست و یک ساله ای به نام پاتریک کارسیوس می باشد. این جنایت در یکی از مراکز فروش در شهر صورت گرفت. احتمال زیاد می رود که این تیراندازی دارای انگیزه های نژاد پرستانه بوده است.

یک دیدگاه

  1. رژیم واشنگتن بعد از این که در ساخت و تولید اسلام آمریکایی ودواعش وقالب نمودن آن به کشورهای عربی منطقه به جای اسلام اصیل شکست خورد، اکنون راهبردی با۱۸۰درجه اختلاف درپیش گرفته است وگروه هایی با همان ویژگی جهالت آمیز دواعش به راه انداخته که این بارفقط به مسلمانان واقلیت های دیگر حمله می کنند (البته معمولاغیریهودیان). یعنی خلاصه این که “بترسان” وحکومت کن!

Comments are closed.