ستاتور تد کروز: اوباما صدها میلیارد دلار به آیت الله ها هدیه داد تا بیشتر بتوانند تروریزم را تامین کنند

سناتور تد کروز در کنار پرزیدنت ترامپ

سناتور جمهوری خواه تد کروز، با انتشار توئیتی در صفحه توئیتر شخصی خود نوشت: توافق هسته ای از سوی اوباما صدها میلیارد دلار به آیت‌الله‌ها هدیه داد و آنها را دوباره به سیستم مالی جهانی متصل کرد.

تد کروز در ادامه توئیتش نوشت: «این اقدام اوباما باعث شد آنها پول بیشتری به دست آورده و بیشتر بتوانند تروریزم را تامین کنند.»

این سناتور جمهوری خواه با اشاره به اینکه توافق هسته ای از سوی اوباما توانست امکانات بیشتری در اختیار آیت الله‌ها در تهران قرار دهد خاطرنشان کرد که امکاناتی که در اختیار رژیم ایران قرار گرفت، باعث شد که اقدامات تروریستی این رژیم افزایش یافته و آشوب بیشتری در جهان به وجود آید.

پرزیدنت ترامپ زمانی که در مبارزات انتخاباتی بود، از منتقدان شدید توافق هسته ای با رژیم ایران بود و بعد از آن که به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد، در اردیبهشت ۹۷ آمریکا را از این قرارداد خارج کرد.

پس از آن، تحریم‌های تعلیق شده بازگشتند و در دور دوم تحریمها که از روز پنجم نوامبر اجرایی شد، سیستم بانکی ایران و فروش نفت مورد تحریم قرار گرفته و آمریکا قصد دارد فروش نفت ایران را به صفر برساند.

 

یک دیدگاه

  1. جناب آقای تد کروز کاملا صحیح ودرست ودقیق میفرمایند. بجای اینکه این همه دلار به مردم ایران کمک کند باعث شده یا خودسران رژیم منفور ایران ویا فرزاندانشان با استانداردهای بین المللی زندگی کنند وجیبشان را از اموال ملت فلک زده ایران پر کنند. تمامی ملت ایران از این بابت نگران وناراحت هستند وحامی ایالات متحده واسرائیل عزیزمیباشند.

Comments are closed.