سحام‌نیوز:  مهدی کروبی با سه فعال سیاسی؛ دیدار کرد، می‌توان در انتظار اخبار بهتر بود.

آگاهان امور می گویند آیا این نشان از تحولات جدید سیاسی است و آیا حکومت قصد دارد دریچه اطمینان دیگ بخار را کمی بگشاید ؟؟!!

سحام‌نیوز، رسانه نزدیک به مهدی کروبی، که  یکی از رهبران اعتراضات سال ۱۳۸۸، بود تصویری از دیدار او با سه فعال سیاسی منتشر کرد و نوشت: مهدی کروبی که در حدود ده سال است  در حصر خانگی به‌سرمی‌برد، به او خبر دادند که  گشایش‌هایی در زمینه حبس وی برایش  به وجود آمده است.

سحام نیوز در تصویر جدید ی که در خانه مهدی کروبی گرفته شده است، نشان می دهد که کروبی در کنار غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران، محمد قوچانی، روزنامه‌نگار، و محمدحسین کروبی، فرزند بزرگ وی و شیخ  قدرت‌الله علیخانی رییس پیشین کمیته حکومت و عامل سرکوب و اعدام جوانان در قزوین قرار گرفته است.

سحام‌نیوز در کانال تلگرام خود نوشته است که غلامحسین کرباسچی و محمد قوچانی «پس از ۱۰ سال موفق شدند با مهدی کروبی دیدار و گفت‌وگو کنند».

سحام‌نیوز، نوشته است :  «این دو نفر از مد‌ت‌ها قبل در فهرست افرادی قرار داشتند که درخواست دیدار با رئیس اسبق مجلس را داشتند و کروبی هم برای دیدار با آنها ابراز تمایل کرده بود».

غلامحسین کرباسچی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ معاون کروبی بود. محمد قوچانی نیز در ماه‌های منتهی به انتخابات سردبیری روزنامه اعتماد ملی، رسانه حزب مهدی کروبی، را بر عهده گرفته بود.

در این گزارش  آمده است که دیدار کروبی با مهمانان خود که  شش ساعت به طول انجامید در ارتباط با  «آسیب‌شناسی مناسبات حاکمیت و اصلاحات از مباحث اصلی آن بود».

سحام‌نیوز در پایان نوشته که «با توجه به روند طی شده در دیدارها با کروبی که اکنون از دایره روحانیون و نزدیکان به دیگر سیاسیون رسیده است، می‌شود در انتظار اخبار بهتری بود»..

دیگر رهبر جنبش اعتراضی سال ۱۳۸۸، موسوم به جنبش سبز، میرحسین موسوی است که او نیز همراه همسر خود، زهرا رهنورد از حدود ده سال قبل در زندان خانگی به‌سرمی‌برد. اما بر خلاف کروبی، هنوز دایره دیدارهای میرحسین موسوی از خانواده و نزدیکانش فراتر نرفته است.