سخنان فردی که خود را مفسر قران می نامد و قطع عضو و کشتن مخالفان را مجاز می داند، جنجال آفرید

“ابولفضل بهرام‌پور” ، با عنوان “کارشناس ارشد ادبیات و علوم قرآنی”

پخش مصاحبه یک مفسر قرآن در  شبکه یک تلویزیون دولتی ایران، که در آن فردی با عنوان “کارشناس و مفسر قران، شکنجه و حتی قتل مخالفان رژیم را دستوری از جانب قرآن توصیف کرده بود، واکنش گسترده ای در رسانه های همگانی جهان به دنبال داشت و شبکه های اجتماعی فارسی زبان نوشتند که این سخنان، در واقع اجرای همان سیاست های داعش است.

این مفسر قرآن به نام “ابولفضل بهرام‌پور”  در آن مصاحبه جنجالی از جمله گفت که باید مخالفان و معترضین را گرفت و  دست راستشان را برید، پای چپشان راهم برید، وبلافاصله چشمشان را درآورد و بعد  آنها را کشت . این را می‌گویند، زجرکش. آیه است، “این آیه”می‌گوید مجازات این تیپ افرادی که الان در چنگ ما هستند .. باید اینگونه باشد .

“ابولفضل بهرام‌پور” ، با عنوان “کارشناس ارشد ادبیات و علوم قرآنی” افزود : یک عده  جوان احساساتی شدند. چرا به نفع نظام و شهدا احساساتی نشدند؟ همین‌ها اگر ما را می‌کشتند، همین پریروزها  احساسات نداریم. حکم الله را که همان زجرکش کردن است بدون تعارف اجرا کنید.

پخش این سخنان از رسانه به گفته آنان ملی و مردمی موجب حیرت همگان شده است ، ترویج چنین حکم وقیحانه ای که  بی‌پرده خشونت را با استناد به آیات قرآنی برای برخورد با معترضان، بکار می گیرد بسیاری را در بهت و حیرت و خشم فرو برده است. یکی از کاربران اجتماعی سخنان این “کارشناس” را “ثانیه به ثانیه تفسیر ابوبکر البغدادی از قرآن در رسانه ملی” نامیده‌ و دیگری در مورد “رشد اندیشه طالبانی و داعشی در صداوسیما” هشدار می‌دهد.

7 دیدگاه‌

 1. خداوند متعال هرچی زودتر زبان ابولفضل بهرام پور را قطع خواهد کرد ویا سرش را به سنگ لحد خواهد کوبید که چنین تفاسیری را به جامعه تلقین نکنند. اگر بچه ایشان هم در فقر بود و بنزین سیصد درصد میشد و به تظاهرات میرفت و دستگیر میشد آیا چنین حکمی را برای فرزند معترض خودش هم قابل اجرا میدانست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حتما که فرزند یا فرزندان این فرد مزدور درخارج از کشور زندگی مرفهی را دنبال میکند ویا داخل کشور به سلطنت و مفت خوری بیشتر از گذشته زیر سایه چنین پدری روشنفکر وسلیم رسیده ویا خواهد رسید.

 2. بِدونِ تعارف میگم، ۷ ھزار نفری که در تضاھرات به زندان انداختند را تیکه تیکه خواھند کرد مگر اینکه کشورھای دوستِ ملّت ایران یک کار عملی بکنند۰ تنها تا پایان این ماہ، زمان برای نجات شان ھست۰

 3. با سلام
  در دهه ۶٠ به دستور خمینی بدتر از این در زندانهای رژیم بر علیه زندانیان اعمال کردند, این رژیم کلی زن حامله اعدام کرده, دست بریدن و پا بریدن و سنگسار در مقایسه با شکنجه های اینها در زندانها مثل تفریح است , بعد از سرنگونی این رژیم مشخص خواهد شد اینها چه کرده اند, زندانهای الان در مقایسه با دهه شصت مثل هتل است, شرم بر کسانی باد که از این رژیم حمایت کردند و مثل طاعون بر سر مردم ایران و منطقه اوار کردند

 4. اسلام یعنی قتل و کشتار و غارت . از زمانی که در خاورمیانه این دین من در آوردی به وجود آمد مشکلات خاورمیانه شروع شد . دینی که قبله مشخصی نداشت اول قبله یهودیان را قبله خود دانست به این امید که بتواند به مال یهودیان چیره شود ولی با مشاهده هدایا و پولی که بت پرستان در کعبه میریختن تغییر عقیده داد . تمام احکام خود را از دین مقدس یهود برداشت و در بسیاری از قوانین دخل و تصرف برد و به اسم احکام جدید به مردم بی سواد شبهه جزیره عربستان به زور تحمیل نمود . مانند قوانین کشروت که در اسلام با اسم حلال نام میبرند و یا صنیعوت و قوانین هلاخا و قانون نگیا یا قانون ایحود که در اسلام به حجاب و حرام و حلال بودن زن و مرد و ……. استفاده شده و تنها با تغییرات عجیب و من در آوردی محمد به عنوان قوانین دین جدید او به مردم تحمیل شده است . با نگاهی به اسلام متوجه میشویم هیچ چیز جدیدی برای گفتن ندارد و تنها خشونت را بیشترین حد ممکن و بی جهت ترویج میکند و شدیدا به اموال و سرزمینهای دیگران چشم طمع دارد . (( نئوهاگانا ایران ))

 5. من هم از همینجا فتوای قطع دست و پای این درنده خونخوار را صادر میکنم.
  بر تمام ایرانیان ازـ
  . مسلمانان
  . یهودیان
  . زرتشتیان
  . مسیحیان
  . بهاییان
  .و هر دینی
  واجب ال اجراست ، که هر چه زودتر ایرانیان اقدامات لازمه را انجام داده و این خونخوار را هر چه زودتر به بهشت بفرستند.
  مردم ایران عزیز به یاد داشته باشید مغولان را پدران شما شکست دادند ، الان نوبت شماست که از خود دفاع کنید در برابر خونخوار.
  منتظر نباشید
  درود بر تمام ایرانیان کوروش اندیش

 6. من این مردک را میشناسم هر موقع با او صحبتی داشتم با غرور و تعصب از روی خودخواهی با کلماتیکه لایق خودش است جواب دیگران را میداد البته همشه پدرم میگفت تمامی حرف های او از روی باد معده است و او بیسواد و احمق است حال با این آیه مندرآوردی که معلوم نیست در کجا ذکر شده اظهار فضله نموده…………..

Comments are closed.