سخنگوی ارتش اسرائیل از مردم ایران دعوت می کند ار حساب کاربری دیدن کنند و با ارتش در تماس باشند

سخنگوی ارتش دفاعی اسرائیل در پیامی که خطاب به ملت ایران فرستاد، تاکید کرد که از نظر اهمیتی که بازگشت دوستی و همکاری بین دو ملت وجود دارد، ارتش تصمیم گرفت یک کانال ارتباطی مستقیم با ملت ایران برقرار سازد و به آن ادامه دهد. در سال های اخیر، دفتر نخست وزیری اسرائیل نیز حساب کاربری ویژه ای به زبان فارسی، برای ایجاد ارتباط مستقیم با مردم ایران برقرار کرده است. همچنین وزارت خارجه اسرائیل از سال ها پیش از طریق شبکه های اجتماعی، با ایرانیان در ارتباط است.

سخنگوی ارتش اسرائیل، سرتیپ رونن مانلیس در فیلم کوتاهی که انتشار یافته، خطاب به مردم ایران می گوید که این پیام را از بام ساختمان بلند ستاد کل فرماندهی ارتش دفاعی اسرائیل در تل آویو ضبط می کند و بسیار هیجان زده و مفتخر است که انتشار شبکه های اجتماعی ارتش به زبان فارسی را از طریق اینستاگرام و توییتر و تلگرام اعلام کند.

سرتیپ مانلیس ابراز امیدواری می کند که مردم خوب ایران بتوانند از طریق این صفحات کاربری، ارتش اسرائیل را بیشتر و بهتر بشناسند و از نزدیک، با کشور اسرائیل آشنا شوند.

او می گوید که امید دارد که این ارتباط بین ارتش دفاعی اسرائیل و ملت خوب ایران، به دور از مطالب تبلیغاتی و دروغین و زهرآگینی باشد که حکومت اسلامی ایران و سپاه قدس علیه اسرائیل به راه انداخته اند.

سرتیپ مانلیس همه مردم ایران را دعوت می کند که با ارتش دفاعی اسرائیل و با حساب کاربری آن در ارتباط باشند تا بتوانند به طور مستقیم با آن گفت و شنود کنند.

سخنگوی ارتش دفاعی اسرائیل خطاب به کاربران می گوید که آنان می توانند هر پرسشی که دارند با این حساب کاربری در میان بگذارند تا پاسخ واقعی و درست دریافت دارند.

سرتیپ ماندلیس در پایان می گوید “منتظر شما هستیم” و سپس به زبان فارسی (گرچه درک آن کمی مشکل است) می گوید: «در تماس خواهیم بود».