سخنگوی سپاه پاسداران با تقلید از علی خامنه ای ادعا کرد: آشوبگران برای کشتن مردم در حوادث آبان آموزش دیده بودند

پاسداررمضان شریف افزود:  کشته شدن حتی یک نفر در اینگونه حوادث بسیار زیاد و ناراحت کننده است و نباید اتفاق می افتاد ولی بدانید دشمن برای کشتن مردم نیروهای بسیاری را آموزش داده بود.

سپاهی رمضان شریف گفت : اگر نیروهای انتظامی و پایگاه های بسیج نبودند اغتشاشگران به اموال مردم رحم نمی کردند.

وی گفت : این نیروها باید از پایگاه های خود دفاع می کردند چراکه اگر یک کلانتری به دست آنان می افتاد، به هیچ کس رحم نمی کردند و شاهد خسارت های جبران ناپذیر بودیم.

علی خامنه ای معترضین را اشرار و اغتشاشگر نامید و دستور مستقیم کشتار آنان را توسط نیروهای امنیتی صادر کرد .

رویترز در گزارشی نوشته بود بیش از ۱۵۰۰ تن توسط فرمان رهبر ایران کشته شده اند .

پاسدار سالار آبنوش فرمانده بسیج گفته بود : در کشتار معترضین و خاموش کردن صدای آنان تنها خدا به ما کمک کرد .

و دیگر فرمانده هان سپاه پاسداران اعتراضات ابان را مشابه جنگ جهانی دانسته و معتقدند که تنها رهبری با دستور آتش به اختیاری که داده  موجب خنثی کردن آن شده است .

3 دیدگاه‌

  1. در این شکی نیست که مردم‌ ایران گروگان حکومت های اسلامی (دولت پاسدارها، دولت روحانی و دولت امنیتی) خامنه ای هستند. به نظر من بایستی مردم‌را متقاعد کرد که یکروز ملبونها نفر از مردم با هم بیرون بیابند و‌بدون شعار دادن خیابان‌ها را ببندند. دستگاه سرکوب هرگز نخواهد توانست یک ملیون آدم را سرکوب کند ‌و رژیم شاید بدون خشونت قدرت را به مردم منتقل کنند.
    در این راستا مخالفان رژیم اشغالگر خامنه ای بایستی یک جنگ روانی راه بیندازند ‌و در مورد چگونه آزاد کردن کشور، مقاومت ارتش و در کنار بودن با مردم، برنامه ریزی در جهت نگه داری از موزه ها، مراکز علمی و جاهای حساس که دست خور غارت و یا تخریب نشوند. همچنان بایستی در مورد آینده ایران آزاد ، پروژه های امید دهنده، توریست ‌‌مبارزه با بیکاری ‌فقر و‌امید صحبت کرد. این صحبتها هم به مردم امید و‌انرژی می دهد و‌هم عوامل رژیم را نا امید ‌و پراکنده می کند.
    ایران آزاد می تواند بهترین دوست اسراییل در منطقه باشد. لطفا سلام‌ما را به آقای مناشه امیر دوست داشتنی برسانید و بهش بگویید که خیلی دوستش داریم و پر از عشقی . سپاسگذار محمدرضا

  2. این بی شرف که شریف را یدک میکشد از گفتن هیچ دروغی ابائی ندارد ، اینها دست پرورده اسلام ناب محمدی هستند که در روز روشن مقابل چشم میلیونها انسان در تمام دنیا که کشتار آنها را می بیند دروغ میگویند، اسلام عرب بدوی به آنها میگوید که انسانها را بکشن در راه خدا و تنقیه کنند ببخشید تقیه کنند، رهبر اراذل و اوباش آنها خمینی پلید میگفت حضرت علی چهارصد یهودی بنی قریضه را درجا گردن زد ، چطور شما توقع دارید که این افراد ( رمضان بی شرف) آدم بکشد و بگوید خارجیها بودند و یک خط و یا یک برگ سند ارائه ندهد

Comments are closed.