سخنگوی قوه قضاییه رژیم: “رسول دانیال‌زاده” بدهکار کلان بانکی بازداشت شد

از راست:رسول دانیال زاده و حسین فریدون برادر حسن روحانی

سخنگوی قوه قضاییه از دستگیری یک بدهکار بزرگ بانکی خبر داد.

به گزارش ایسنا، غلامحسین اسماعیلی در این باره گفت: رسول دانیال‌زاده، یکی از بدهکاران کلان بانکی کشور که در پرونده حسین فریدون به اتهام پرداخت رشوه محکوم شده و پس از دستگیری اکبر طبری به خارج از کشور گریخته بود، با طراحی و هدایت پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سپاه به کشور بازگردانده شد.

پاراگراف بالا متن خبری است که سایت حکومتی ایسنا از دستگیری و برگرداندن رسول دانیال زاده که از نزدیکان حسین فریدون برادر حسن روحانی میباشد خبر می دهد.

پس از قضیه بازگرداندن روح الله زم این دومین بار است که رژیم سعی دارد اینگونه القا کند که توانایی یازگرداندن افرادی را که در خارج از ایران هستند دارد.

در مهرماه سایت های حکومتی خبر دادند که رسول دانیال زاده از ابر غارتگران حکومتی از کشور فرار کرد اما پس از مدت کوتاهی اعلام کردند که وی برای انجام پروسه پزشکی به خارج از کشور سفر کرده است.

دانیال زاده که یکی از حامیان اصلی حسن روحانی در انتخابات و از نزدیکان برادر روحانی می باشد مالک کارخانه فولاد سازی گیلان و کاویان همچنین چندین برج در تهران می باشد

به نظر می رسد هر دو جناح حکومت در شرایطی که روز به روز وضعیت اقتصادی وخیم تر و به سوی فروپاشی کامل پیش می رود با متهم کردن یکدیگر می خواهند دیگری را در فساد و تباهی که رژیم در ان در حال غرق  شدن است متهم و مقصر اصلی جلوه دهند.

سخنگوی قوه قضاییه رژیم درباره این پرونده توضیح بیشتری نداد  و فقط گفت که این شخص متهم به غارت چهار هزار میلیار تومان می باشد.

در این پرونده دزدی جدید که پای برادر حسن روحانی و دیگر نزدیکان او و جناح به اصطلاح اصلاح طلب حکومتی گیر است حسن روحانی قصد داشت در روزهای گذشته با سیاست و شیوه بگم بگم های احمدی نژاد طرف مقابل را از اقدامات آینده باز دارد که از طرف قوه قضاییه رژیم و احمد جنتی مورد سرزنش قرار گرفت و همچنین روزنامه کیهان حسین شریعتمداری نیز مورد حمله قرار داد.

باید منتظر بود و دید در روزهای آینده چه فرد یا افرادی قربانی دعواهای درون حکومتی دو جناح خواهند شد اما آنچه مشخص است این قربانیان در سطوح بالای حکومتی قرار خواهند داشت.