سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس: می‌خواهند با هجمه به کریمی قدوسی صورت مسئله را پاک کنند

حسین نقوی نماینده و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس

حسین نقوی نماینده و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در ارتباط با افشاگری کریمی قدوسی درانتشار لیست دو تابعیتی های دولت روحانی گفت: ناکارآمدهایی که از انتشار لیست دو تابعیتی ها وحشت‌زده شده‌اند، می‌خواهند با تهمت پراکنی به آقای کریمی قدوسی که نماینده انقلابی مجلس است، صورت‌مسئله را پاک کنند.

وی گفت: اقدامات روشنگرانه آقای کریمی قدوسی موجب عصبانیت برخی گروه‌های سیاسی شده است که باید از آنها پرسید چرا به‌جای اینکه پاسخگوی عملکرد خود باشید به آقای کریمی قدوسی هجمه می‌کنید؟ طبیعی است که آقای کریمی قدوسی بر اساس وظیفه و رسالتی دارد دست به روشنگری می‌زند و روشنگری‌های ایشان انقلابی و مجاهدانه است.

کریمی قدوسی نماینده مجلس که به نزدیکی به سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شناخته می‌شود، فهرستی را در خبرگزاری  موج نیوز وابسته به سپاه پاسداران منتشر کرده که در آن گفته شده حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران و شماری از مدیران ارشد دولت احتمالا داری تابعیت مضاعف یا اقامت خارجی هستند.

برخی از نمایندگان مجلس در اعتراض به این افشاگری گفته اند که چرا لیست کل دوتابعیتی های حکومت ایران انتشار نیافته است و تنها لیست افراد دولتی است .

برخی  منابع خبری می گویند : امیر سلامی پسر پاسدار حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران که درس خوانده قبرس است هم اکنون ساکن آمریکا و دارای گرین کارت این کشور است. او یکی از ۲۵۰۰ نفری باشد که در دوران حسین اوباما و طی توافق برجام گرین کارت گرفته اند. امیر سلامی اکنون در شهر سن دیگو کالیفرنیا دارای جواهر فروشی است. گمان میرود وی در پولشویی، دور زدن تحریم ها و جاسوسی از مخالفان رژیم در آمریکا به نفع حکومت اسلامی فعال باشد.

3 دیدگاه‌

  1. نقوی، تا حالا کسی از تو پرسیده که امنیت ملی مجلس یعنی چی. شماها که تنها کارتان در هر رتبه ای که هستید در باره امنیت ملاها است.

  2. دست امریکا و اسرائیل با جمهوری اسلامی در یک کاسه است. این سه حکومت تنها کسانی هستند که از جنگهای منطقه نفع برده اند.

Comments are closed.