سخن کوتاه

ممکن است یادتان نباشد که مصطفی پورمحمدی کیست و چه سمت هایی داشته است. حضر ایشان وزیر دادگستری پیشین رژیم هستند که حتما شناخت ایشان از اوضاع ایران و منطقه و جهان، رقیب ندارد. حالا سخنان دُراَفشان این آقای پورمحمدی را بشنوید که فرمودند: مردم ایران از نظر رفاه ، خلی از اروپائیان بهترند. او همچنین گفت که اگر فقر در ایران وجود دارد، به مفهوم آن نیست که کسی گرسنه مانده است.

درست می گوید این آقای پورمحمدی، که گورخواب ها و خیابان خواب ها در ایران نیستند، در آمریکا و انگلیس و آلمان و کاناداست. همچین، در آن کشورهاست که یک کارمند، برای خرید یک کیلو شکر، باید مبلغ کلانی از حقوق ماهیانه خود را صرف کند. در آمریکا و اروپاست که مردم نمی توانند حتی ماهی یکبار، ذره ای گوشت بخورند.

درست می گوید این آقای پورمحمدی: حکومت اسلامی ایران بهشت است و اروپا و آمریکا جنهنم است!

یک دیدگاه

  1. مصطفی پورمحمدی این معاون سابق وزارت اطلاعات درست میگن که(حکومت اسلامی ایران بهشته واروپا و آمریکا جهنم اند) چونکه خودش توانسته با روضه خوانی به این صدارت ووزارت برسه واموال وحقوق بسیارعالی دریافت کنه وتازه ثروتهای ملی را هم با کمک صادق آملی لاریجانی درقوه قضاییه تحت عنوان موسسات مالی واعتباری فاقد مجوز به جیب بزنه خیلی برایش بهشت هستش جای دیگران واقعا خالی هست وبا داشتن چندین محافظ- خانه ها وویلاهای دولتی وخصوصی با بهترین امکانات روز مخفی با چندین راننده وحقوق بسیار مکفی و…برای خودش وخانواده اش بهشت را برایمان ترسیم میکنه.

Comments are closed.