سخن کوتاه

آیت الله العضمی و مرجع تقلید، علم الهدی، گفته است که زنان نباید به عنوان گوینده، در برنامه های تلویزیونی شرکت کنند. بهتر است از مرد استفاده شود، زیرا دیدن زن شهوت مردان را تحریک می کند و موجب گناه می شود. آیا این واقعیت که ده‌ها هزار دختر زیر پانزده سال را به حجله می برند، این چنین نیست؟ و یا این واقعیت که آنها صیغه ترویج می کنند، این چنین نیست؟ وقتی به یک مرد اجازه می دهند دوتا و سه تا و چهار تا زن داشته باشد، چنین نیست؟
چه خوب گفته است حافظ که «زاهدان کین جلوه در محراب و منبر می کنند، چون به خلوت می روند آن
کار دیگر می کنند.»

 

2 دیدگاه‌

  1. علم الهدی خدا پدرت را وخمینی را بیامرزد که یک نان دانی خیلی عظیمی ووسیعی را برای نوباوگان بعد ازانقلاب اسلامی درایران راه انداخته است. نه مالیات بردرآمد میلیونی روزانه شان میدهند ونه سرقفلی دارند. علم الهدی خودت میدانی که کار ارضای مردان را این گروه از دختران جوان وزنان برعهده دارند وهم اکنون هم میلیاردرشده اند بدون ضررو زیان.قسمتی از اقتصاد پنهان ایران را میگردانند. حالا میگید که مردان با شنیدن صدای زنان تحریک میشوند؟؟ درشهراسلامی ببین چه خبرهایی هستش.

  2. آیا میدانستید که اسید پاشی روی زنان با تشویق و تحریکِ آخوندھایِ اُستان خراسان به بهانهِ بد حجابی انجام شده۰ روی یک دختر یک سطل اسید ریختند که دخترک پیش از رسیدن به بیمارستان ذوب شد و جان داد۰ حتی تروریستھا اینچنین وحشی و بیرحم نیستند۰

Comments are closed.