سخن کوتاه

آقای محمد جواد ظریف، در ادامه حملات تبلیغاتی خود علیه ایالات متحده، می فرمایند که تحریم های اقتصادی آمریکا در واقع تروریسم اقتصادی است زیرا نان را از دهان مردم ایران می گیرد و دارو را از بیماران دِریغ می کند. این تعریف کاملا منطقی است که وقتی کسی باعث گرسنگی و محنت مردم می شود، به تروریسم اقتصادی دست زده است. با این تعریف، آقای ظریف، حکومت شماست که علیه مردم ایران به تروریسم اقتصادی متوسل شده و حق ندارید هیچ فرد یا کشور دیگری را متهم کنید. مردم ایران نان ندارند بخورند، ولی حکومت ایران همچنان به کمک های چند صد میلیون دلاری به سازمان های ترور اجنبی و هزینه های میلیاردی برای برنامه های موشکی و نظامی ادامه می دهد.

نتیجه: شما تروریست اقتصادی هستید و تنها هدف آمریکا از تحریم ها آن است که شما از تروریسم پروری و فتنه گری دست بردارید و پول ملت ایران را سر سفره خود ملت ایران بگذارید.

2 دیدگاه‌

  1. جواد ضخیمکار فرد دروغگوی تبهکاری است که چهل سال در آمریکا با پولهای ارسالی جمهوری مافیای اسلامی راحت کرده است، این جانی هیچ در فکر ایران که نیست ،سهل است، کمر به نابودی ایران و ایرانی دارد.

  2. محمد جواد ظریف خودتان بسیار نیک وبهتر وبیشتر از دیگران میدانید که پولهای به امانت گذاشته مردم توسط چوپان دروغگو حسن روحانی و برادران لاریجانی وبا حمایت کامل سپاه و جواد آملی لاریجانی در قوه قضاییه وریاست وقت بانک مرکزی ولی الله سیف ملعون کاملا دزدیده وبه یغما برده شد وحیف ومیل شد در بعضی از بانکها و اکثر موسسات مالی دارای مجوز بانک مرکزی ولیکن سر چه کسانی را دوباره کلاه میگذاری ومیگویی که آمریکا دست به تروریسم اقتصادی زده است؟ خدا از شما فرعونها وملعونهای مزور زورگو وبی دین و ایمان نگذرد که خودتان خیلی جلوتر مردم ایران را هم زندانی مکر وتزویزهای خودتان کرده اید وهم ترور اقتصادی. بروید چیز دیگری را رنگ کرده وبه آمریکا وملت ایران بفروشید.

Comments are closed.