سخن کوتاه

وزیر بهداشت حکومت اسلامی ایران، اتومبیل هایی را که در داخل کشور ساخته می شود “ارابه مرگ” می نامد. سعید نمکی وزیر بهداشت و درمان در سخنان امروز خود (سه شنبه) خطاب به خودرو سازان می گوید: «ساختن این ارابه های مرگ را کنار گذارید و از آن دست بردارید”. او گفت: «بهتر است خودروهایی با کیفیت تولید کنند که این همه ایجادر کننده مرگ و میر نباشد».

با آقای نمکی که چنین سخنان با نمکی بر زبان رانده است توصیه می کنیم از خامنه ای بخواهد که شماری از مهندسین صنایع موشک سازی رژیم را به کارخانه های خودرو سازی بفرستد. ولی تردید داریم که رهبر حکومت چنین درخواستی را بپذیرد، زیرا، او موشک می خواهد، جان ایرانیان که برایش اهمیتی ندارد.

یک دیدگاه

  1. نه بابا یک آفتابه درست وحسابی وبی نقص را هم بلد نیستند بسازند چه رسد به موشک. تمامی اطلاعات ساخت موشک را یا دزدیده اند یا از کره شمالی وچین و روسیه وچند کشوردیگر درقبال هزینه کردن میلیونها دلار ناب آمریکایی بدست آورده اند. هنوز جمهوری اسلامی عرضه ارایه نان مناسب قابل خوردن برای ملتش ندارد حالا موشک بسازد؟ هنوزپراید حلبی تولید میکند میخواهد پزبدهد که موشک ساخته؟ باز رژیم دروغگو سرکدامین مردم یا مردمان را میخواهد دوباره کلاه بگذارد؟

Comments are closed.