سخن کوتاه

 

رسانه های رژیم اسلامی ایران از قول رسانه های غربی  نوشتند که رژیم ایران به یک ابرقدرت پهپادی در جهان مبدل شده است. در مورد راست یا دروغ بودن این ارزیابی سخنی نمی گوئیم. صنعت پهپادی، امروز در جهان بسیار رواج دارد و اسرائیل یکی از پیشروان آن است و همچنین می دانیم که رژیم ایران میلیاردها دلار برای پیشرفت در این زمینه اختصاص داده است.

ولی اگر اسرائیل هزینه می کند، اقتصادی بسیار قوی دارد که مردمانش از زندگی مرفه برخوردار هستند. اما رژیم ایران، همانند کره شمالی، نان را از دهان کودکان دریغ می کند تا با پول آن بتواند موشک بسازد و از پوشک هم همجنان خبری در دست نیست.أ

یک دیدگاه

  1. کاملاً صحییح ودرست میفرمایید. فقط حسن روحانی با همکاری سپاه ووزارت اطلاعات و صادق آملی لاریجانی توانست دریک حرکت حساب شده قبلی هزاران هزار میلیارد تومان ناقابل را به جیب بزنند وچپاول کامل کنند و نامش را هم بی عقلی مردم وطمع بیشتر ملت ایران وسپرده گذاران و یا سهامداران بانکها وموسسات مالی واعتباری نامند ویا بگویند که آنها (غیرمجاز) بودند ویا بگویند که اموال تاراج شده توطئه غربیها بوده است و والسلام. انشاء الله تعالی که درد وبلای ترامپ وناتانیاهوی عزیزو درستکار وصدیق به سر ملایان دزد وپلید بیاید. دشمن ما ایرانیان این آخوندهای ثالوث وکثیف دروغگو هستند ونه رهبران پاک ودرستکار جهان غرب. بله پول وهزینه موشکهای بدرد نخور ازجیب همه ملت ایران دزدیده شده است که باید صرف آبادانی ورفاه ملت شود.

Comments are closed.