سخن کوتاه

سرلشگر پاسدار حسین سلامی، فرماندۀ یاوه گوی سپاه پاسداران، در آخرین سخنان خود خطاب به ملت ایران، می گوید: «سپاه نخواهد گذاشت که مردم ایران ذره ای در سختی قرار گیرند» و می افزاید: «با امید به خدا، دلِ سختی ها را می شکافیم»

اولا از این سپاهی زیاده گو بپرسید که با چنین وعده ای، در چهل سال گذشته آن ها کجا بوده اند که روز به روز بر محنت ملت ایران افزوده شده است. اگر دیروز نتوانستند، فردا چگونه خواهند توانست؟

دوما: خود سپاه یکی از عوامل اصلی بدبختی ملت ایران بوده است. آن ها هستند که ثروت ملت ایران را در راه اتمی و موشک و ترور و دخالت نظامی در منطقه به باد دادند و بر اقتصاد ملت مسلط شدند.

آخر، دنبه را که به دست گربه نمی توان سپرد!

2 دیدگاه‌

  1. ولی خد.اییش بیخیال دیگه !
    فکر میکنید اگه علنا” اعتراف کنید که سپاه رسما” با امریکا و اسراییل مشکلی نداره و مذاکرات در عمان (یا هر جای دیگه دنیا) خوب جواب داده، و این درگیری چند ماهه بر سر کشتی های نفت و درگیری های درون غزه و . . . فرمالیته و نمایشی و برای منحرف کردن اذهان مردم از واقعیت هستش.
    واقعا” فکر میکنید چند نفر بابت این واقعیت تحریک میشن؟ یا اونایی که تحریک میشن چه کاری میتونن انجام بدن؟ ها؟ باور کنید هیچ،
    منظورم از کلمه بیخیال اینه که علنا” بگید دیگه، منتظر چی هستید؟ سپاه که داره جفتک میندازه از خوشحالی، بیت رهبری هم که داره از خوشحالی لیوان خون بالا میندازه، حالا اگه شماها مخفی کاری کردید، فکر میکنید واقعا” مردم گول میخورن؟

Comments are closed.