سخن کوتاه

این سپاه پاسداران، برای ملت ایران چه آشی پخته است؟ در طول سال ها بر اقتصاد ایران مسلط شدند و حالا حسین سلامی می گوید که سپاه در اسلامی کردن جامعه و کشور ایران بی تاب شده است و همزمان به تلیغات گسترده ای پرداخته و ادعا می کنند که اسرائیل و عربستان سعودی قصد جان قاسم سلیمانی را داشته اند و با این شیوه می کوشند او را یک قهرمان ملی معرفی کنند. آیا نقشه شان آن است که قاسم سلیمانی به ریاست جمهوری برسد و کل نظام حکومت، در اختیار پاسداران قرار گیرد؟ پس، سرنوشت آخوندهای حکومتی چه خواهد شد؟ آیا سپاه، همه آن ها را کنار خواهد گذاشت و حکومت کامل نظامی در ایران برقرار خواهد ساخت؟

++++++++++++++++++++++++++++++

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا می گوید  چرا دختر و پسر در مهدکودک دست همدیگر را می‌گیرند و شادی می کنند و با هم به پایکوبی می پردازند؟

از دیدگاه سپاهی حبیب الله جان نثار، صیغه کردن یک دخترک مظلوم ۹ ساله برای یک مرد نکره شصت ساله، قباحت ندارد ولی این که یک دخترک پنج ساله در مهد کودک دست به دست یک پسرک هم سن خود، پای بکوبد و شاد باشد، حرام اندر حرام است.

این جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا ادعا می کند که اگر دختر و پسر از این سن پائین دست توی دست هم بیاندازند، فردا هم که بزرگ شدند، به آن ادامه می دهند و بنابراین، از کودکی باید جلوی آن را گرفت.

این آقای جان نثار همچنین گله می کند که در مهد کودک های تهران به بهانه جشن، موسیقی هم پخش می‌کنند و دست دختر پنج ساله را در دست پسر می‌گذارند و خدای ناکرده باهم قر می دهند! نه، این حرام اندار حرام است. ای مسلمانان، یاری کنید و جلوی این پدیده ناهنجار را بگیرید.

یک دیدگاه

  1. مگر اسلام جز اینست؟ چیز دیگری بجز اینها البته بعلاوه قتل و تجاوز از اسلام سراغ دارید بگویید ما هم یاد بگیریم.

Comments are closed.