سخن کوتاه

خمینی، در دوران جنگ فاجعه بار هشت ساله با عراق، شعار می داد که راه قدس از کربلا می گذرد – یعنی وقتی که ما صدام را براندازیم و بر عراق مسلط شویم، آنگاه از طریق زمینی می توانیم خود را به مرزهای اسرائیل برسانیم و این کشور را نابود کنید – آرزوی که به دلش ماند ولی پیامدهای ناگواری برای ملت ایران و کشور ایران داشت. در همان کربلایی که خمینی آرزوی تصرف آن را داشت، اکنون مدتی است که مردمان شیعه به پا خاسته اند و بر حکومت ایران لعنت می فرستند و با لنگه کفش به سر و روی علی خامنه ای در روی عکس بزرگ او میکوبند.

یکی از شنوندگان رادیو پیام اسرائیل برایمان نوشت: خمینی می گفت راه قدس از کربلا می گذرد و ما امیدواریم که کربلا مسیر راه نجات ایران از دست این رژیم باشد.

+++++++++++++++++++++

فائزه هاشمی خطاب به شماری از مردهای رژیم که چند همسری را مجاز و مشروع می دانند و حتی آن را تشویق می کنند و می کوشند این سنت نکوهیده را ترویج دهند، گفت : اگر چند همسری خوب است، پس آن را برای زن‌ها هم آزاد کنید.

فائزه هاشمی دختری هاشمی رفسنجانی که به دستور خامنه ای، سرش را زیر آب بردند، در دفاع از این خواست اظهار داشت : قدیم می‌گفتند چندهمسری برای مردان وجود دارد چون اگر این قضیه برای زنان وجود داشته باشد و طرف باردار شود، مشخص نمی‌شود چه کسی پدر بچه است و نمی‌توانیم چندشوهری داشته باشیم. ولی الان که تکنولوژی و آزمایش «دی‌ان‌ای» وغیره رسیده ایم، این مشکل را حل کرده‌اند. اگر آقایان فکر می‌کنند چندهمسری پسندیده است، آن را برای زنان هم آزاد کنند. بالاخره مجتهدان ما باید به روز باشند. چرا فقط مردها می‌توانند از این موضوع بهره‌مند شوند و به بوالهوسی خود ادامه دهند؟

خانم فائزه یک موضوع را روشن نکرد و آن تکلیف زنانی است که در راه حکومت شهید شده و رهسپار بهشت شده اند. آیا در آن جا هم هفتاد پسر جوان و خوش سیما و شهوانی، در انتظارشان خواهند بود؟

یک دیدگاه

  1. چونکه اکثر ملایان و آخوندهای رژیم پلید جمهوری اسلامی ایران کاری انجام نمیدهند برای مملکت و مردم جامعه و حتی برای امرار معاش خود وخانواده خودشان و فقط و فقط مفت خور و انگل جامعه میباشند واز راه صدقه و نذورات و سهم امام و این وآن پول مفت دریافت میکنند لذا ازپشتوانه مالی خوبی برخوردارند و دختران و زنان بسیجی و سپاهی هم که شوهر معمولی گیرشان نمی آید لذا با صیغه شدنشان امورات جنسی و شهوانی خود را برطرف کرده و هم ارتزاق میکنند و هم صاحب منسبی در مقامات کشوری پیدا میکنند و اینگونه موارد برای مردم عادی اصلاً قابل اجرا نمیباشد.

Comments are closed.