سخن کوتاه

چهل و یک سال پیش، مردم فریب خورده در ایران شعار دادند “مرگ بر شاه” و امروز همان مردمان فریاد می زنند “برگرد شاه” و شعار می دهند “رضا شاه، روحت شاد”. این، شاید نشان ورشکستگی مطلق رژیمی باشد که با ادعای حمایت از مستضعفین و با فریب دادن مردم پاک ایران به قدرت رسید، و اکنون همان مردمان فریاد می زنند که برود و شرِ شرور خود را از سر ملت ایران کم کند.

+++++++++++++++

آخوند احمد خاتمی  امام جمعه موقت تهران “قطع اینترنت را از تدبیرهای ستودنی” مقامات ایران  در روزهای گذشته دانست و از مسئولان خواست که اینترنت را “باز باز نکنند.”

آخوند احمد خاتمی، به مسوولین دولتی تذکر داده گفت :  “اگر مسئولین میخواهند اهمیت کار را درک کنند ببیند دشمن و شبکه‌های خارجی چقدر ناراحت اند از این اتفاق؛ این یعنی لانه زنبور را شناسایی کردن”.

یک دیدگاه

  1. احمد خاتمی معروف به کرگدن رژیم مفت خور آخوندی ایران میباشد که برای اقامه نمازی که اعتقادی به آن ندارد میلیون تومان ؟؟ برای هشت رکعت پول دریافت میکند و معلوم است که باید چرندیاتی ببافد که مردم این سرزمین را سرکار بگذارد و سرگرمشان نماید وخودش پول خوبی دربیاورد و ملت روشنفکر ایران را منحرف نماید. رژیم فاسد و دزد جمهوری اسلامی ایران در طی این چند روز فقط ۳۶۸ میلیون دلار ضرر کرده از بابت اینکه مردم نتوانسته بودند اکانت بخرند و به کار و زندگیشان برسند.

Comments are closed.