سخن کوتاه

می دانید که ویروس کورونا را چه کسی یا عواملی در چین به راه انداختند و چرا این کار را کردند؟ این عوامل، آمریکا و صهیونیست ها بودند که ویروس کورونا را وارد شهر رووحان در چین کردند تا مردم ایران مبتلا شوند و از حضور در انتخابات خودداری کنند. تازه این بیماری را نیز از شهر قم آغاز کردند که مرکز دینی و فقهی رژیم ایران و قبله گاه شیعیان جهان است. این آمریکای جهانجوار و صهیونیست های ضد فلسطینی واقعا چه قدرت عظیمی دارند!

فقط نفهمیدیم که این آمریکا و صهیونیست، به چه علت ویروس کورونا را در ایتالیا و اسپانیا و بریتانیا و چندین کشور دیگر جهان نیز شیوع دادند؟ مگر در آن کشورهای هم قرار بود انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شود؟

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

برخی کاربران شبکه های اجتماعی در ایران، از این ویروس کورونا گریبانگیر شماری از مقامات حکومتی نیز شده است، ابراز خرسندی کرده اند. یک کاربر در واکنش خود نوشت: «بالاخره حق ره حقدار رسید». او افزود: داریم به جاهای خوب ماجرا نزدیک میشیم. تا الان بی تدبیری، جهالت، ناتوانی، ناکارآمدی و بی‌تخصصی مسئولین گریبان ما رو گرفته بود. بنزین رو گرون می‌کردن بعد به خاطر اینکه به گرونی بنزین اعتراض داشتیم از دنیا می‌رفتیم. فرداش توی تشییع جنازه زیر دست و پا له میشدیم. پس فرداش توی هواپیمای مورد اصابت قرار میگرفتیم. از قبل هم مواردی مثل پراید، سیل، زلزله، آنفولانزای خوکی، مرغی و گیر کردن توی برف، برخورد قطار، ریزگرد و ده‌ها مورد دیگه بود که باعث کشته شدن ما میشد. اما الان توی کوچه ما هم عروسی شده و حق به حق دار رسیده و گویا چاقو داره دسته خودشو میبره! شهردار منطقه ۱۳ تهران کرونا گرفته بعد رفته با محسن هاشمی روبوسی کرده، بعد محسن هاشمی رفته با ظریف و حسن خمینی روبوسی کرده. از اینجا به بعدش معلوم نیست که اینا با کیا روبوسی کردن.؟؟؟