سخن کوتاه

علی خامنه ای گفته بود که کار، کار آمریکاست و جنبه جنگ بیولوژیک دارد. آمریکا می گوید که کار چین است و در آزمایشگاه  شهر ووهان، و در نتیجه یک اشتباه پرورش داده شده است. یهودستیزان می گویند کار یهودیان بود. آخوندی می گوید کار امام زمان بود. یک آخوند دیگر می گوید کار شیطان بود. ولی یک آخوند یمنی به نام حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم العُبِیدی می گوید که کورونا کار خدا بود. چرا کار خدا بود؟ او در نماز جمعه خود می گوید: الله کورونا را آورد تا دست کم زنانی که حجاب را رعایت نمی کنند، ناچار شوند ماسک به صورت بیاویزند. خوب، حالا فرض کنیم که این تعبیر و تفسیر درست است و مو لای درز آن نمی رود. ولی مردها چه گناهی کرده اند که باید تاوان زنان را بپردازند و آنان نیز حجاب اجباری را رعایت کنند؟

+++++++++++++++++++++++++++++++

درست است که رژیم آن چه را که “روز ارتش” تعیین کرده برگزار می کند و سران حکومت و فرماندهان امور نظامی مرتبا از قدرت نظامی رژیم سخن می گویند و با بزرگ نمایی قدرت و گزافه گویی درباره مهارت خود، می خواهند دیگران را بترسانند. ولی وقتی آخوندی مانند سید محمد علی آل هاشم می گوید “ارتش جمهوری اسلامی ایران بی نظیرترین ارتش دنیا می باشد”، از او باید پرسید که آیا او همه ارتش های دنیا را بررسی کرده که این گونه قصاوت می کند؟ آیا او اصلا اطلاعی از ماهیت و کیفیت ارتش ایران دارد که این چنین ارزیابی می کند؟ آیا او تا کنون تفنگ به دست گرفته است که وارد این گونه مقوله ها می گردد؟

ولی این چاپلوسی و تملق گویی آخوند سید محمد علی آل هاشم دلیلی دارد، و : او نماینده ولی مطلقه فقیه در اذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز است. نمی تواند حقوق کلان بگیرد و مجیز نگوید!

 

2 دیدگاه‌

  1. از ۴۱ سال پیش تا بوده همین بوده شما در حال حاضر وقتی وارد یک ساز مان دولتی میشوید وقتی میخواهید قرار دادی یا اجازه همکاری بگیری یکی از سه بخش مهمی که باید تاییدیه بده برای شروع روابط بخش عقدتی سیاسی هست که رییس اون قسمت یه اخونده
    وقتی در داخل دانشگاه میخوای استخدام شی اولین مصاحبه با عقدتی سیاسی هست یا اولین فرمی که پر میشه فرم عقدتیه
    پس نباید توقع دیگه ای از این سیستم داشت
    امیدوارم یک روز در تمام دنیا مسئله عقیدتی جایگاه درستی پیدا کنه
    به امید پیشرفت تمام ایرانیان دنیا

Comments are closed.