سخن کوتاه

انفجارها و آتش سوزی ها در امکان حساس حکومتی در ایران همچنان ادامه دارد و رژیم از امکان پایان بخشیدن به آن عاجز مانده و بر سر یک دو راهی قرار گرفته است: اگر اعتراف کند که این انفجارها عمدی بوده و توسط مخالفان رژیم صورت گرفته، اعتراف آشکار به این واقعیت می باشد که سازمان های اطلاعاتی حکومت، خیلی توسری خور شده اند که مرتبا متحمل ضربات دردناک می شوند و قادر به جلوگیری از ادامه آن نیستند.
از سوی دیگر، اگر رژیم همچنان ادعا کند که همه حوادث غیرعمدی بوده، کسی در ایران این دروغ را باور نمی کند.
اگر بگویند که انفجار نطنز، کار رژیم صهیونیستی، یعنی اسرائیل بوده، عملا اعتراف می کنند که یک کشور خارجی توانسته است به قلب تاسیسات اتمی رژیم نیز رخنه کند – منظور همان کشوری است که توانست یکصد هزار سند اتمی را از تهران به اورشلیم منتقل سازد.
باری به هرجهت.
حالا سپاهی اسماعیل قاآنی فرمانده جدید سپاه قدس می آید و می خواهد این تصور را ایجاد کند که رژیم ایران نیز چنان در سرویس های اطلاعاتی و ارتش آمریکا رسوخ کرده، که می تواند در یک رزمناو آمریکایی ایجاد انفجار و تلفات کند و در واقع بگوید: این به آن، در!
اگر باور ندارید که چنین ادعای مضحکی را یک فرمانده ارشد سپاه پاسداران بر زبان می آورد، در رسانه های حکومتی بخوانید که سپاهی اسماعیل قاآنی چنین گفت: «حادثه رزم ناو آمریکایی، پاسخ به جنایات آمریکاست که به دست عناصر آمریکایی انجام شده است».
قاآنی که در برابر شماری از فرماندهان بسیج سخن می گفت، در توضیح این ادعای خنده آور خود، افزوده گفت: «آمریکایی ها بیخودی دنبال مقصر نگردند، و دیگران را متهم نکنند، این آتشی است که خودشان روشن کرده اند».
گفتنی است که ایالات متحده هیچ عاملی را به مسؤولت چنین حادثه ای که به علت عدم رعایت قواعد ایمنی و یا اشتباه انسانی در یک رزمناو رخ می دهد، متهم نساخته است و سردار سپاهی قاآنی، یاوه می گوید و بیهوده منم می زند

——————————————————————————————————————–
این نوشتار را از شبکه های اجتماعی فارسی زبان، برای آگاهی شما برگزیده ایم. در این نوشتار آمده است: جمهوری اسلامی ایران، قصد دارد به دولت چین خاک و سرزمین بدهد، به لبنان ناموس ایرانیان را هدیه کرده، ثروت ملت ایران را رهسپار کانادا ساخته است، به فلسطینیان با دست و دلبازی کامل، پول و اسلحه می دهد، آب و برق ایران را به عراق می فرستد، به سوریه و لبنان موشک می فرستد و آدم می کشد، به ونزوئلا بنزین و مایحتاج عمومی ارسال می دارد .
ولی ببینید که هدیه جمهوری اسلامی به خود ایرانیان چیست؟
فقر، فلاکت، بدبختی، بیچارگی، بیکاری، اعتیاد، فرار مغزها، صادرات دختران زیبا رو و واردات کالاهای قاچاق در ابعاد گسترده و بلایای دیگر!
در پایان این پیام نوشته شده است: رژیم به همه اقدامات لازم دست می زند تا مردم ایران را به مرگ و نابودی بکشاند.