سخن کوتاه

 

یک سازمان تروریستی فلسطینی، وابسته به حکومت اسلامی ایران، قول می دهد که بالاخره اسرائیل را نابود خواهد کرد.

گروه موسوم به “جهاد اسلامی آزادی فلسطین” که توسط رژیم ایران، برای رقابت با گروه حماس، وابسته به اِخوان المسلمین برپا گردید، در یک سامانه خبری عربی به نام “العهد” می نویسد: «رژیم صهیونیستی هرگز قادر به پیروزی در برابر مقاومت نخواهد بود».

حتما می دانید که واژه “مقاومت” در ادبیات حکومت اسلامی ایران به مفهوم تروریسم و آدمکشی به کار می رود. بنابراین آن گروه ادعا می کند که ترور فلسطینی، بالاخره خواهد توانست اسرائیل را نابود کند.

رژیم ایران، در همه امور می کوشد عقربه زمان را به عقب برگرداند.

به این گروه که تاریخ نمی دانند و حتی از رویدادهاینیم قرن پیش نا آگاه هستند، بگوئید که هفتاد و دو سال پیش نیز هنگامی که استقلال دوباره اسرائیل قطعی شد، کشورهای عرب اعلام کردند که از طریق حملات تروریستی، این کشور را نابود خواهند کرد. پس از بیست و چند سال دریافتند که این وعدۀ میان تهی بوده است.

اسرائیل با گام های بلند به سوی ترقی و تعالی پیش رفت و کشورهای عرب نیز نزاع با اسرائیل را کنار گذاشتند،

دو کشور عربی مصر و اردن با اسرائیل پیمان صلح امضا کردند و اکنون امیرنشین های عرب حوزه خلیج فارس و دولت عربستان سعودی نیز در راه صلح با اسرائیل گام بر می دارند.

اسرائیل، هر روز نیرومندتر و پیشرفته تر می شود و مردم آن از رفاه بیشتری برخوردار می گردند.

نتیجه: یک گروه آدمکش فلسطینی که با پول ملت ایران به وجود آمده، اکنون دوباره رجز می خواند که اسرائیل را نابود خواهد کرد.

ضرب المثلی در زبان های اروپایی هست که می گوید: سگ ها همچنان پارس می کنند، ولی کاروان به راه خود ادامه می دهد.

——————————————————————————————————————–

قتل کولبران در مرزهای کردستان ایران با عراق، یکی از تکان دهنده ترین نمونه های جنایاتی است که حکومت مدعی رأفت اسلامی که بر ایران مسلط شده، علیه ایرانیان مرتکب می شود. کولبران، کودکان و نوجوانانی هستند که از روز بینوایی و گرسنگی، ناچار می شوند بسته های سنگین را روی دوش خود، از خاک عراق به ایران قاچاق کنند. مرزبانان ایرانی آن ها را به رگبار گلوله می بندند و به قتل مر سانند. جرم آنان: انتقال کالا ار عراق به ایران، برای گذران زندگی، در حکومتی است که هیچ شغلی و هیچ راه دیگری را به این نگون بختان ارائه نمی کند. رژیم، به آدعای آن که این افراد به قاچاق می پردازند، آن ها را به قتل می رساند. ولی قاچاقچیان اصلی، با پرداخت رشوه های کلان به مقامات حکومت ایران، انواع مشروبات الکلی و کالاهای ممنوع را از عراق و امیرنشین ها، وارد ایران می کنند.

گفته می شود که هر سال معادل بودجه عمرانی ایران، از این طریق، کالاها قاچاق وارد ایران می شود که همه عوامل آن از خودی های رژیم هستند.

بزرگترین قاجاقچی حکومت ایران، خود سپاه پاسداران است که هر سال میلیاردها دلار کالا را از طریق بنادراختصاصی خود در سواحل خلیج فارس به داخل قاچاق می کند و نه یک شاهی گمرکی می پردازد و نه اصلا به کسی حساب پس می دهد.

یادتان هست که محمود احمدی نژاد، آن ها را “برادران قاچاقچی ما” خطاب کرده بود؟