سخن کوتاه

حکومت اسلامی ایران و برخی سازمان های بین المللی هرگاه که انگشت کوچک یک تروریست فلسطینی آسیب میبیند فریاد می زنند که اسرائیل ستم می کنند. و این کشور را تهدید به کشاندن به دادگاه بین المللی می سازند. ولی نادر قاضی پور نماینده مجلس و یکی از کارگزاران رژیم در آخرین مصاحبه خود اعتراف می کند که در جنگ  ۸ ساله با عراق او و گروه کوچکی از افراد سپاه پاسداران که ۷۰۰ سرباز عراقی را به اسارت گرفته بودند همه آنها را سر بریدند.

 مسلمان علیه مسلمان جنایت علیه اسیران جنگی تخلف بسیار شدید بین المللی می باشد ولی کدام یک از نهادهای حقوق بشر سازمان ملل دیوان عالی لاهه و سازمان ملل متحد نسبت به این خبر کوچکترین واکنشی نشان داده اند.

 یک لحظه حساب کنید اگر آنان مسلمانان عراقی را که ممکن است اکثر آنها  شیعه باشند سر می برند و وقتی می گویند اسرائیل نابود باید گردد   چه اندیشه های  پلیدی در  افکار  خود  می‌پرورانند.

یک دیدگاه

  1. بدانید اخوندها وملایان که فراماسونهای مذهبی ودست نشانده شیطان وابلیس هستند باید هم جز خون ریزی ومرگ ونابودی ومنفجرکردن وترور کردن چیز دیگری بیان نکنند تا این خون ریزیها ادامه وجیبشان پر ازپولهای کثیف وغیر شرعی شود. خودتان بفرمایید که حقوق ملایان ازکجا میاید؟ آیاکارمیکنند وزحمت میکشند برای روزیشان؟؟

Comments are closed.