سران حکومت ایران، مردم را به شرکت “میلیونی” در تظاهرات موسوم به “روز جهانی قدس” فرا خواندند.

سران حکومت ایران، مردم را به شرکت “میلیونی” در تظاهرات موسوم به “روز جهانی قدس” فرا خواندند.

سران حکومت اسلامی ایران، با انتشار بیانیه های مختلف، از مردم خواستار شدند در یک راهپیمایی نمایشی با نام “روز جهانی قدس” که هر سال در آخرین جمعه ماه روزۀ رمضان برگزار می شود شرکت کنند و با ترور فلسطینی که خواهان نابودی اسرائیل است ابراز همبستگی نمایند. حسن روحانی در سخنانی گفت که از این پس سازمان های ترور باید اسرائیل را به موشک ببندند و به پرتاب سنگ و یا بطری آتش زا بسنده نکنند.

آشنایان امور در تهران به رادیو پیام اسرائیل گفتند که حکومت به شدت بیمناک است که امسال شمار بسیار کمتری از مردم در این راهپیمایی نمایشی حضور یابند و از این رو دستور داده شده که از روستاها و شهرهای کوچک ایران، شمار بسیار بیشتری از افراد با اتوبوس به تهران آورده شوند تا یک جمعیت بزرگ را در جریان راهپیمایی نشان دهد.

همچین به همه کارمندان و حقوق بگیران حکومتی دستور داده شده که حضور در این راهپیمایی واجب است.

رژیم همیشه نمایش موسوم به روز جهانی قدس را “راهپیمایی میلیونی” می نامید و این در صورتی که شمار شرکت کنندگان، گاهی از صدهزار نفر نیز کمتر بود. ولی امسال احتمال می رود که بسیاری از کارمندان و حقوق بگیران نیز به شیوه های مختلف از زیر بار شرکت در راهپیمایی شانه خالی کنند. در شبکه های اجتماعی آمده است که فلسطینی و لبنان و دیگر کشورهای عرب، به ایرانیان ارتباطی ندارد و پول ملت ایران نباید در راه این اقوام به هدر رود.

تقریبا همه نهادهای حکومتی، از کشوری تا لشگری، و به ویژه فرماندهان سپاه پاسداران، در بیانیه های جداگانه، مردم را به شرکت در این راهپیمایی فرا خواندند. در این بیانیه ها هرگونه مصالحه و آشتی بین فلسطینیان و اسرائیل مردود شناخته شده و از لزوم نابود اسرائیل و تسلط اسلام بر این سرزمین سخن رفته است.

حسن روحانی که دیروز ادعا کرده بود که مردم ایران هرگز، به گفته او “ملت مظلوم فلسطین” را تنها نخواهند گذاشت، در سخنانی خواهان جنگ موشکی فلسطینیان با اسرائیل شد و در این رابطه گفت: «روزگاری مردم فلسطین برای دفاع از خود، تنها یک سنگ در اختیار داشتند. اما امروز ابزاری در اختیار دارند که به اسرائیلی ها پاسخ دندان شکن می دهند و امروز دیگر با موشک جواب موشک اسرائیلی را می دهند.

اشاره روحانی به مواردی بود که گروه های ترور فلسطینی در یک روز بیش از ششصد موشک و راکت به سوی شهرها و آبادی های اسرائیلی، به قصد کشتن شهروندان شلیک کردند و با واکنش کوبنده اسرائیل روبرو شدند و زیان سنگینی به آن ها وارد آمد.

حسن روحانی در ادامه سخنان خود ادعا کرد که پس از این حمله موشکی گسترده، اسرائیل ناچار به عقب نشینی شد. ادعایی که کاملا عکس واقعیت است.

علی خامنه ای نیز سه سال پیش خواستار شده بود که برای گروه های ترور فلسطینی در کرانه باختری موشک فرستاده شود تا آن ها هم بتوانند اسرائیل را موشکباران کنند.

حسن روحانی در فراخوانی خود برای شرکت مردم در راهپیمایی نمایشی روز قدس، همچنین گفت: «ملت ایران همیشه به سایر ملت ها و از حمله سوریه، فلسطین، لبنان، افغانستان و یمن کمک کرده است و ملت مظلوم فلسطین را تنها نخواهد گذاشت.

این سخنان رئیس جمهوری اسلامی ایران از عمق دخالت های نظامی رژیم در کشورهای همسایه پرده برمی دارد. ولی در حالی که او این دخالت های جنگی را به اراده ملت ایران نسبت می دهد، این واقعیت را پنهان می دارد که همه این یاری رسانی ها، به هدف صدور مرام دینی و سیاسی رژیم به کشورهای همسایه بوده و عملا، حکومت از مردم کشورهای همسایه به عنوان گوشت دم توپ علیه رهبران آن کشورهای سوء استفاده کرده است.

روحانی گفت که ملت ایران مردم مظلوم و مسلمان را هرگز تنها نخواهد گذاشت. این ادعا در حالی مطرح می شود که رژیم ایران سرکوبگری های چین و روسیه را علیه مسلمانان ایغوری و چچن ها کاملا نادیده گرفت و در برابر سرکوب و کشتار ده ها هزار نفر مسلمانان روهینگا در برمه (میانمار) هیچ اقدام عملی انجام نداد.

9 دیدگاه‌

 1. من خودم از نزدیک دیدم که چگونه برای نمایش روز به اصطلاح قدس ، سیاهی لشکر جمع می کنند ، به انواع ترفندها. حقیقت این است که ایرانی های واقعی هیچ مشکلی با یهود و اسراییل ندارند, و به شخصه خودم علاقه وافری به این مردم باهوش و سخت کوش دارم. بخشی از مردم هم اینقدر در تنگدستی هستند که برای یه ساندویچ و نوشابه و به قول معروف ساندیس ، نقش سیاهی لشکر در این راهپیمایی دارند. اون اقلیت وابسته به نظام که دیگر حسابشان جداست. نگران سرنگونی هستند چون دستی در کیسه دزدی‌های رژیم دارند.

 2. به تازگی شنیدم که ملّت نه تنها به فلسطین اھمییت نمیدند، بلکه شُعار مرگ بر فلسطین ھم میدھند۰ ببینید، ھمه کشور زیرِ کنترل شدید سازمان اطلاعات و حزبُ اللاهیھای کفتار سِرِشت ھست۰ خیلی راحت با زور بچه ھای مدارس و کارکنان دولتی را جمع میکنند با اوتوبوس میارند۰ ھر شخصی هم که بگه نمیخواد، به وی تهمت ضد دین و ضد انقلاب میزنند سپس زندان و بیکاری و ۰۰۰۰۰۰۰۰

 3. آیا این مزدوران که برای مبلغی نا چیز و یا شغلی و جایگاهی به دستور رژیم تروریستی حکومت اسلامی به خیابانها آمده و چهل سال مرگ بر این و مرگ بر آن سر داده‌اند به این مطلب اندیشیده‌اند که اگر یک ملت دیگری چهل سال مرگ بر ایران میگفت و پرچم تحمیلی رژیم اسلامی به ایرانیان را آتش میزد چه حسی نسبت به آن ملت پیدا میکردند ؟ اگر کسی خود وطن داشته باشد و غیرت وطن پرستی داشته باشد نه تنها از این عمل ناراحت میشود بلکه به خود اجازه نمیدهد با هیچ ملت و کشوری چنین رفتار زشت و شنیعی را داشته باشد . متاسفانه این رژیم بی وطن و ایادی و مزدورانشان از بسیجی و سپاهی و مسجدی و بازاری حزب‌اللهی گرفته تا دانشجویان وابسته و دلبسته به رژیم هیچ کدام غیرتی ندارند که بخواهند برای ایران خرج کنند . کسی که خود را میفروشد ، ناموس اش را میفروشد ، خانواده اش را میفروشد قطعا کشورش را هم میفروشد . اگر بخواهیم به سیرک و نمایش روز قدس بنگریم جز یک سری رفتارها و شعارهای تروریستی که از تعدادی وحوش سر میزند چیز دیگری نمی‌بینیم و اگر منصفانه بخواهیم به ملت شریف اسرائیل حق تلافی را بدهیم با صرف نظر از اینکه هیچگاه اینچنین رفتار جهان سومی در اسرائیل اتفاق نمی‌افتد و مردم اسرائیل حاضر به انجام چنین رفتار شرم‌آوری نیستند باید صادقانه گفت به واقع دولت و ملت اسرائیل بسیار نجیب و صلح طلب هستند . رژیم اسلامی نه تنها در طول چهل سال گذشته با بر پایی چنین نمایش های حیوانی ذات تروریستی و تروریست پروری خود را به جهانیان نمایان کرده است بلکه با تشکیل گروههای تروریستی در مرزهای اسرائیل و انجام اعمال تروریستی موجب مشکلات زیادی برای ملت و دولت اسرائیل شده است و باز هم اگر حق تلافی به ملت و دولت اسرائیل بدهیم باز هم باید گفت دولت و ملت اسرائیل به چنین منطق و درک و بزرگواری رسیده اند که حساب حکومت و مزدوران حکومت ایران را از مردم ایران جدا کرده اند و با بزرگ منشی تمام از اقدام به عمل متقابل به مثل خوداری میکنند . اما به قول استاد بزرگوار جناب منشه امیر عزیز “” اما چه باید کرد که کف دست سپاهیان و حکومت اسلامی می‌خارد ؟”” به واقع چه باید کرد ؟ با این رژیم تروریستی که روز به روز گستاخ‌تر و بی‌پروا تر به رفتارهای یهودستیزانه و اسرائیل ستیزانه خود اضافه میکند و ادامه میدهد چه باید کرد ؟ تنها راه مقابله با این غده ی سرطانی در خاورمیانه و جهان که انقلاب و فرهنگ تروریستی خودش را به زور به کشورهای دیگر صادر میکند تنها یک اجماع و اعتلاف جهانی بر ضد حکومت اسلامی ایران و مبارزه ی اقتصادی و سیاسی و نظامی با رژیم ایران است . ( با آرزوی آزادی ایران و رابطه بسیار دوستانه ایران و اسرائیل )

 4. مرگ بر خامنه ای و لعنت بر خمینی. انقلابیون ۵۷ پشت سر خمینی انقلاب کردند و هم خود را به خاک سیاه نشاندند و هم نسل های بعدی مثل من فوق لیسانس تحصیل کرده بیکار را.
  در نمایش مضحک روز قدس مردم ایران شرکت نمیکنند و هرکه میرود از خانواده های بسیج و سپاه جیره خار نظام دجال ولایت است.

 5. جمهوری اسلامی یک سیتم مغزی شوی مذهبی را مدیریت می کند من تاحالا تحت هیچ شرایط در این راهپیمایی جعلی قدس شرکت نکردم و نخواهم کرد چرا باید از تروریست های حماس غزه جهاد اسلامی و حزب الله حمایت کنم همه این گروهک های را جمهوری اسلامی تولید کرده است
  اسرائیل تنها کشور است در خاورمیانه که دوست ما ایرانیان هست من خود سید و حسینی هستم در زمان کودکی که مدرسه و کلاس های مدرسه بودم سیتم مغزشوی حکومت آخوندی اون زمان وجود داشته من حتی تا سن ۸تا۱۰سالگی درباره اسرائیل تصرف خیلی بدی می کردم و اسرائیل را ظالمان ترین کشور می داستم اما وقتی سنم بالاتر رفت و درک را متوجه شدم که اسرائیل بدنیست دشمن ما اسرائیل نیست و نخواهد بود دشمن ما جمهوری اسلامی است من در زمان کودکی اعتقادی زیادی به دین اسلام داشتم ولی اکنون هیچ اعتقادی به دین اسلام دارم و اعتقادم به دین یهودت است با اینکه من هنوز سید وحسینی هستم بیزارم از دین اسلام و اکنون خودم را یک یهودی می دانم نه مسلمان من آریایی هستم بعد سرنگونی جمهوری اسلامی ما دوباره روابطه خودمون را با کشور دوست اسرائیل شروع خواهیم کرد زنده باد اسرائیل پاینده باد ملت برزگ اسرائیل

  • دوست عزیز شما اگر واقعا انقدر به آیین یهود علاقه دارید و خودتان ، خودتان را یهودی میپندارید این یک نشانه است ، پس چرا سعی نمیکنید که در حقیقت هم یک یهودی باشید و برای دین مقدس و سعادت ملت یهود که خودتان هم جزو آن خواهید بود تلاش کنید ؟ اگر واقعا تصمیم خودتان را گرفته اید من میتوانم به شما کمک کنم که با دیانت یهودیت آشنا شود و به این دیانت مقدس مشرف شوید و بگروید .

Comments are closed.