سران حکومت همچنان تلاش دارند خانواده های تهران را از تفریحات شبانه محروم سازند

آخوند پناهیان می گوید :  « تفریحات شبانه  خیانتی بزرگ به بشریت استکه بی شک  یک جریان نفوذی است

آخوند  پناهیان مدرّس حوزه و دانشگاه در گفتگو باخبرگزاری  تسنیم وابسته به سپاه پاسداران گفت: «تفریحات شبانه در تهران  طرحی دشمنانه و حاصل تفکر جریان نفوذی است».

این آخوند تندرو وابسته به بیت رهبری افزود: «تفریحات شبانه  یک طراحی دشمنانه و خصومت‌بار نسبت به نسل جوان است و انسان پویای، خردورز، اندیشمند، پرنشاط و پرتوان را از کار می‌اندازند. این طرح  یعنی راه نفوذ را به روی دشمن باز کردن».

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، مدتی است طرحی با عنوان زیست شبانه در شهر تهران با ۱۴ رأی موافق در شورای شهر تصویب شد. و این طرح از ساعت ۲۴ تا ۳ نیمه‌شب و چه‌بسا بیشتر در راستای دستیابی به حیات شبانه اجرا شده است و شهروندان به همراه خانواده هایشان در این طرح مشارکت می کنند .

نژادبهرام عضو شورای شهر تهران پیشتر درباره آخرین اقدامات صورت‌گرفته درباره اجرای طرح تفریحات شبانه در پایتخت گفته بود: « در جلسه‌ای که در شورای شهر برگزار شد، کلیات ضوابط و چگونگی اجرای طرح و دلایل مخالفت نیروی انتظامی با ادامه طرح تفریحات شبانه مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت تصمیم بر آن شد اجرای طرح زیست شبانه در پایتخت ادامه پیدا کند».

آخوند پناهیان در باره این طرح می گوید :  « تفریحات شبانه  خیانتی بزرگ به بشریت استکه بی شک  یک جریان نفوذی است که می‌خواهند موجی را در میان مردم ایجاد کنند که عده‌ای آن را بپذیرند و عده‌ای هم نپذیرند، می‌خواهند از این طریق اختلاف و دوگانگی ایجاد کنند، می‌خواهند به هر طریقی شده فرهنگ غرب را قانون کنند، امیدواریم قبل از اینکه کاری انجام بدهند دست توطئه‌گران رو شود، مأموران امنیتی ما باید لایه‌های پشت این طرح را مورد بررسی قرار دهند.یک طراحی دشمنانه و خصومت‌بار است».