سران رژیم با تبلیغات همیشگی، کوشیدند مردم را به پای صندوق های اخذ رای بکشانند

سران حکومت ایران امروز نیز همچنان کوشیدند با بیان مطالب اغراق آمیز درباره انتخابات و اهمیت آن برای آینده رژیم، مردم را به پای صندوق های رای بکشانند

علی خامنه ای در اظهارات خود، انتخابات را روز جشن ملی توصیف کرد و گفت : این جشن را به همه هم‌میهنان عزیز در سراسر کشور تبریک می‌گویم. البته این روز احقاق حق مدنی ملت است. آنها که میخواهند رای دهند و شرکت خود در اداره امور کشور که حق آنهاست را به دست بیاورند.

علی خامنه ای افزود: حضور در انتخابات  یک تکلیف شرعی است که قبلاً هم اینها را تذکر دادیم . انتخابات متضمن منافع جمهوری اسلامی است هر کس به منافع حکومت علاقمند است در انتخابات شرکت کند. توصیه من این است که همه با همت حرکت کنند و بیایند و به اشخاصی که به آن رسیدند رای دهند و این کار را هرچه زودتر انجام دهند.

خامنه ای  از مردم خواست :  نگذارید برای آخر وقت. این توصیه همیشگی ماست. وزیر کشورحکومت نیز در ارتباط با برگزاری انتخابات گفت: رهبری امروز را جشن ملی و احقاق حق نامگذاری کردند ما در این روز به امید خدا این جشن را به جشن مقاومت تبدیل می کنیم و اثبات خواهیم کرد با این روش می‌توانیم به اهداف عالی انقلاب برسیم.

عبدالرضا رحمانی فضلی  افزود: امروز روزمهمی است و به قول رهبری جهاد عمومی است و باید ازدستورات وی برای نجات اسلام  اطاعت کنیم.

همزمان پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه نیز تاکید کرد که انتخابات یکی از مولفه‌های اصلی برای حمایت رهبری و انقلاب اسلامی است .

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در تایید تقلب های گسترده در انتخابات پیشین  گفت: ما این اطمینان را به مردم می‌دهیم که امانت دار خوبی باشیم و از آرای یکایک مردم مردم صیانت کنیم.

محمد جواد ظریف در روز انتخابات در ارتباط با نابسامانی های موجود در کشور گفت : ممکن است  برخی مردم گلایه‌هایی داشته باشند اما باید در انتخابات شرکت کنند .حضور رهبری و هدایت های مسوولان دلسوز به انان در تعیین  سرنوشت شان کمک خواهد کرد ،و نمی‌گذارند یک نفر در واشنگتن بنشیند و برای آنها تصمیم بگیرد.

ظریف با تایید اختلافات در دولت و حکومت افزود: حضور مردم با سلیقه‌های مختلف و با گرایش‌های مختلف علیرغم برخی دلخوری‌هایی که داریم، علیرغم  برخی گفت‌وگوهای خانوادگی که داریم، برای جامعه بین‌المللی نشانه مهمی از این است که این مردم با همه تفاوت‌هایشان می‌خواهند خودشان سرنوشت خودشان را تعیین کنند.

وزیر خارجه در ارتباط با  تمدید مهلت گروه ویژه اقدام مالی برای ایران است، گفت: اکثریت قریب به اتفاق سخنرانانی که در طول چند روز گذشته اظهارنظر کرده‌اند سخنانشان در این جهت بوده است اما دو کشور و یک رژیم به دید وی حامی تروریسم که  با اقدام علیه قاسم سلیمانی تروریسم دولتی خود را نشان داد به اضافه عربستان که نمونه خاص و عام برای تروریسم است و هم چنین رژیم اسرائیل که اساسا به گفته وی تروریسم دولتی به نام آن رژیم ثبت شده است؛ مانع شده‌اند. باید ببینیم امروز چه می‌شود.

یک دیدگاه

  1. حکومت فاسدی و جنایتکاری که کاری جز دروغگویی و فریب مردم و جنگ افروزی در سراسر جهان ندارد، هیچ مشروعیتی نزد شهروندان واقعی ایران نداشته و نخواهد داشت. مردم ایران در همین نمایش اخیر انتصابات نشان دادند که دیگر اشتباه گذشته را تکرار نخواهند کرد و دیگر در این نمایش عوام فریبانه شرکت نمی کنند. صدها ویدئو از سراسر کشور نشان می دهد که مردم در این نمایش حقارت بار شرکت نکرده اند و نمایش حکومتی با شکست فضاحت باری، برای خامنه ای و اوباش تحت امرش روبرو گشته است. تصاویر تلویزیون حکومتی نیز پر است از تصاویر آرشیوی سالهای گذشته که از طرف امپراتوری دروغ پخش می شود. این پیروزی بزرگی برای مردم ایران است که به جهان نشان دهد که مردم ما از داشتن چنین رژیمی فاسد و جنایتکاری نفرت دارند و دیگر پشت سر این جانیان نخواهند ایستاد. مردم واقعی ایران اسرائیل را دوست خود می دانند و پس از گذشتن از رژیم پادشاهی اسلامی – آخوندی خامنه ای خائن، قطعا همانند سالیان دور در کنار ایشان خواهند ایستاد و به این دوستی نیز افتخار خواهند کرد. به امید آن روز و به امید آزادی ایران.

Comments are closed.