سرباز جوان اسرائیلی با ضربات چاقوی تروریست های فلسطینی به طرز فجیعی کشته شد

سه نوجوان اسرائیلی که پنج سال پیش تروریست های فلسطینی آن ها را ربودند و به قتل رساندند

تروریست های فلسطینی یک سرباز نوزده ساله اسرائیلی را با ضربات چاقو از پای درآوردند و پیکر او را در نزدیکی یکی از آبادی های اسرائیلی در فاصله بیست کیلومتری از جنوب اورشلیم رها کردند.

این سرباز، به نام یهودا شورک יהודה שורק  دوران نخستین خدمت سربازی خود را می گذراند و شانزده سال پیش پدر بزرگ او نیز که یک روحانی بود، در جریان تیراندازی تروریست ها در نزدیکی شهر شخم (نابلس) در کرانه باختری جان باخت. یهودا سورک در آن هنگام فقط سه سال داشت.

منابع خبری اسرائیل گفتند که این سرباز با ده ها ضربه چاقو از پای درآمده بود. هنوز جزئیات این جنایت معلوم نشده و نیروهای امنیتی و انتظامی به بررسی آن ادامه می دهند. سرباز جان باخته عضو یک خانواده مذهبی بود و در یک مدرسه دینی نیز به تحصیل ادامه می داد. پدرش در فیسبوک خود نوشت: «خداوند او را داد و خداوند او را گرفت».

هم اکنون نیروهای انتظامی و امنیتی می کوشند قاتل یا قاتلان را شناسایی و بازداشت کنند. در یک گزارش آمده است که قاتلان سه نوجوان اسرائیلی که پنج سال پیش سه نوجوان اسرائیلی را در کرانه باختری ربوده و آن ها را به طرز ناجوانمردانه ای کشته بودند، همگی در وضع اسرار آمیزی کشته شدند و به سزار اعمال خود رسیدند.

در یک فیلم مستند که از شبکه های اسرائیلی پخش می شود از جمله آمده است که این جنایت توسط دو تروریست فلسطینی انجام گرفت که پس از مدتی توسط افرادی شناسایی شدند و هلاک گردیدند. درباره جزئیات این رویداد خبر موثقی فاش نشده است. ولی در فیلم مستند آمده است که عواملی به خانواده های این سه نوجوان مژده دادند که کتاب زندگی دو قاتل فلسطینی بسته شده و آن ها به کیفر جنایات خود رسیده اند.

قتل این سه نوجوان که ندانسته وارد اتومبیل افراد ناشناس فلسطینی شده بودند تا به مقصد برسند، اسرائیل را به تکان درآورد. مدت یک ماه تلاش مقامات امنیتی اسرائیل برای آگاهی از سرنوشت این فرزندان به نتیجه نرسید. ولی بالاخره پیکر آنان در یک زمین کشاورزی دور دست یافته شد و قاتلان پس از چندی شناسایی گردیدند که اکنون فیلم مستند می گوید که آن ها توسط عوامل ناشناس از پای در آمدند.

4 دیدگاه‌

  1. به خانواده محترمش تسلیت می گویم. به امید روزی می نشینم که مردم سرزمینتان الگوی مدارا و همزیستی شرافتمنذانه برای مردم جهان خواهند شد.

  2. سلام من به عنوان یه ایرانی از این آدم کشی که تروریستای فلستینی انجام دادن را محکوم میکنم و از اینکه حکومت ایران از جیب ما به این وحشی های فلستینی (تروریستها)کمک می کند راضی نیستم و از نظامیان و سربازان شجاع اسرائیل میخواهم که چنان درس سختی به این وحشی ها بدهن که دیگر ازفکر انجام چنین جنایاتی به وحشت بیفتن من خودم فرزند دارم مدافعان آن تروریستها همایت میکنن عین خود همان قاطلان هستن چه عرفات باشد چه رئیس فلستین یا هر کس دیگر باشد این بی شرمها اگر یکی از تروریستها به دررک واصل شود می زنند به صحرای کربلا و در دنیا مظلوم نمائی مکنن ولی اگر مرد اسرائیلی کشته شون با افتخار و شادی بر زبان می آورن من از اسرائیلی ها هم می خواهم که جنایات آنان را به همه اطلاع رسانی کنن که مردم دنیا فلستین ها را بهتر بشناسن

  3. از صمیم قلب غم از دست دادن فرزند جوان را به خانواده او که آنها را نمی شناسم تسلیت میگویم. قتل و ترور میوه تلخ درخت جهل و قدرت طلبی است ایکاش این لغت برای همیشه از قاموس بشریت محو میشد و حاکمان برای بسط قدرت از این ابزار استفاده نمی کردند. به کدامین دلیل حق حیات را از این نوجوان اسرائیلی گرفتند؟

Comments are closed.