سرویس امنیت خارجی اسرائیل (مُوساد) فاش ساخت که افشا کننده توطئه حکومت ایران برای انفجار همایش مجاهدین بوده است

سرویس امنیت خارجی اسرائیل “مُوساد” افشا کرد که: کشف توطئه حکومت اسلامی ایران برای منفجر ساختن همایش سالیانه سازمان مجاهدین خلق ایران، به دنبال اطلاعات گردآوری شده از جانب اسرائیل بوده است. حکومت ایران این ماجرا را به کلی تکذیب می کند. ولی کشورهای فرانسه، آلمان و اتریش  نه تنها آن را تائید کرده اند، بلکه علیه عملیات تروریستی رژیم ایران در خاک اروپا، به آن حکومت اعتراض کرده اند.

در تهران، خبرگزاری تسنیم که سخنگوی سپاه پاسداران ایران است، این عنوان را برای گزارش خود انتخاب کرد و نوشت: «اروپایی ها با طناب موساد، به چاه منافقین افتادند”

این واکنش در حالی است که یک دیپلمات سفارت ایران در اتریش، در یکی از شهرهای آلمان در بازداشت به سر می برد و در بلژیک نیز یک زن و مرد به اتهام قصد اجرای این اقدام تروریستی، در بازداشت به سر می برند و دولت فرانسه نیز فردی را به اتهام دست داشتن در این توطئه زندانی کرده است.

در گزارش های پیشین گفته شده بود که: دیپلمات ایرانی در وین، نیم کلیوگرم مواد تخریبی را در اختیار آن زن و مرد قرار داده بود که وارد تالار همایش مجاهدین کرده و آن را منفجر سازند.

نخست وزیر اسرائیل چند روز پیش به طور سربسته گفت که: کشف توطئه انفجار همایش مجاهدین یک امر اتفاقی نبوده است. ولی درباره آن توضیح بیشتری نداد و اکنون “مُوساد” رسما اعلام می کند که: کشف جزئیات توطنه، توسط این نهاد اطلاعاتی بوده و در واقع، اسرائیل توانسته است از وقوع یک جنایت تروریستی در خاک اروپا جلوگیری کند.

رژیم ایران چند روز پیش، در تلاش برای لاپوشانی نقش تروریستی خود در اروپا، ادعا کرده بود که توطئه انفجار را خود مجاهدین و با کمک دو تن از اعضای خود طرح ریزی کرده بودند تا موجب محبوبیت خود شوند.

بازداشت دیپلمات عضو سفارت ایران در ویِن، که در کشور آلمان صورت گرفت، درست در همان روزی بود که حسن روحانی برای دیدار رسمی از اتریش، وارد ویِن شده بود.

7 دیدگاه‌

  1. بادرود فراوان با تشکر از زحمات سازمان امنیت اسرائیل من وخانوادهم درگردهمای شورای ملی مقاومت در پاریس بودیم ومن جان خانواده خود رامدیون اسرایلهای شرافت مند میدانم وسپاسگزام گیتی ع از سوید

  2. خب حالا که اسرائیل دوست دارد که با مردم ایران رابطه برقرار کند بیایند بطور یکجانبه سفارت ایران دراسرائیل را به مجاهدین خلق بسپارند این کاررا انجام دهید تا سودش را هم ببینید

  3. سطح محدودیت ها در داخل ایران حتى شدیدتر از سطح محدودیت ها در روسیه و کره شمالى و عربستان و ونزوئلا شده است و این یک رکورد در جهان است و یا به تعبیر زیباتر ایران محدودترین کشور در جهان است .

  4. یه طرح مهم برای نتانیاهو دارم اگه این کار رو انجام بده توی قلب ملت ایران جای میگیره همانطور که راه اندازی کانال تلگرامی و وب سایت برای حل مشکل بی آبی نظر مردم ایران رو که با تبلیغات مسموم نظام جعلی آخوندی تخریب شده جلب شد
    باید به موساد دستور بده لیست دارایی ها و پولهای دزدی سران خبیث جمهوری اسلامی رو در اروپا و آمریکا و سراسر جهان در کانال تلگرامی و وب سایت دولت اسراییل فاش کنه.و آدرس منزل این سران دزد رو در داخل و خارج ایران در اختیار مردم قرار بده تا موقع سرنگونی رژیم به راحتی دستگیر بشن.باید نام و‌تصویر عناصر اطلاعاتی و نظامی رو اعلام کنه.

  5. افرین به اسرائیل که در تمامی زمینه ها به مردم ایران کمک می کند و فکر می کنم مردم اسرائیل خوب می دانند شعار نه غزه نه لبنان معنی اش چیست

Comments are closed.