نصرالله، سرکرده حزب الله لبنان، دوباره از رژیم ایران و عملیاتش در حوزه خلیج فارس دفاع کرد

آخوند حسن نصرالله سرکرده گروه تروریستی حزب الله لبنان که خود را مدافع سرسخت حکومت اسلامی ایران می داند

آخوند حسن نصرالله، سرکرده گروه تروریستی حزب الله لبنان، دوباره در دفاع از حکومت اسلامی ایران نطقی ایراد کرد و به تحسین از سازمان های تروریستی عربی و اسلامی پرداخت و ادعا کرد که نیروهای مقاومت، یعنی سازمان های تروریستی مانند حزب الله، به یک قدرت چشمگیر مبدل شده اند. حسن نصرالله، که در نوزدهمین سالروز خروج سربازان اسرائیلی از جنوب لبنان سخن می گفت، با غرور و افتخار اعلام کرد که اکنون، حتی دشمنان اسلام نیز تایید می کنند که نیروهای مقاومت، یعنی سازمان های ترور به یک تهدید استراتژیک علیه موجودیت آن ها مبدل شده اند.

نصرالله در سخنان خود، ادعا کرد که بحران جنگی در حوزه خلیج فارس، ناشی از آن است که دولت پرزیدنت ترامپ می خواهد طرح صلحی را بر فلسطینیان تحمیل کند که همه حقوق آنان را پایمال می سازد. سرکرده حزب الله با این سخنان، به تحریف واقعیات پرداخت. زیرا علت بحران در حوزه خلیج فارس آن است که رژیم ایران به فتنه گری در منطقه ادامه می دهد و سازمان های ترور را تشویق به آشوب می کند و ایالات متحده می خواهد به چنین وضعی پایان دهد.

در گزارش های روزهای اخیر گفته شده بود که به دنبال تحریم های آمریکایی، و کاهش درآمدهای رژیم ایران، اعطای کمک مالی به حزب الله به میزان چشمگیر کاهش یافته و آن گروه تروریستی با مشکلات مالی فزاینده ای روبرو شده است.

یک دیدگاه

  1. این دو ھفته گذشته خیلی برای خاورِمیانه دلهره آور بود۰ به راستی که زنگ خطری بود برای ھمه۰ ارتشِ ایران شاید فقط تا پایانِ این سالِ ایرانی وقت دارد تا به ملّت ایران پیوسته و با سرنگونی جمهوری اسلامی ھم ایران را از جنگ بِرَھاند و ھم نام خود را اِحیا کند۰ اگر این کار نشود، کشورھایِ عرب باید برای نابودی جمهوری اسلامی پیشگام شوند تا ھم تروریسم را ریشه کن کنند و ھم نام و جایگاہِ اسلام را اِحیا کنند۰

Comments are closed.